Wpis z mikrobloga

tam gdzie ktoś ma inne zdanie już logiki nie ma.


@Qardius: Inne zdanie jest nielogiczne tylko dlatego, że jest różne od jedynie słusznego? :) Kwikłem od kwintesencji nielogiczności.

Przeczytaj znaczenie słowa populista, przeanalizuj postulaty i zastanów się (...)


Nie, bezargumentowy misiu. To ty musisz udowodnić swoje twierdzenie.
@MiKeyCo: z tą logiką nawiązanie do ciebie, ale mi znak zapytania ucięło.( inne stanowisko w sprawię to od razu brak logiki według ciebie? )

Nie, bezargumentowy misiu. To ty musisz udowodnić swoje twierdzenie.

Wychodzę z założenia, że prawie każdy potrafi samodzielnie myśleć. Co mam argumentować ? Dlaczego tak uważam ? Nie możliwe do spełnienia postulaty w ciągu dwóch kadencji w tym kraju, rzucanie śmiesznych haseł, mokry sen każdego gimnazjalistów na temat
@Qardius: No to po kolei:

z tą logiką nawiązanie do ciebie


Brak argumentów. Ot, opinia jakich wiele pod budką z piwem, u cioci na imieninach czy u wyszydzanych gimnazjalistów w czasie rozmowy na przerwie międzylekcyjnej.

Co mam argumentować ? Dlaczego tak uważam ?


Tak, misiu. Właśnie to. Inaczej to wyłącznie opinie niepoparte żadną argumentacją. Bierz przykład z Korwina, facet przynajmniej zazwyczaj argumentuje. Z argumentami można się spierać, ale on przynajmniej dyskutuje
@MiKeyCo: Nie wiem, jak można tłumaczyć baloniki i mini rakiety.
Orban, dobrze że nie zrealizował podatku od internetu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W teorii wszystko pięknie, 5-10 lat i pach mocarstwo z Polski. NFZ out ok, dochodowy out ok, vat 15%, ZUS no tutaj problem bo płacić podatek dla emerytów i dla siebie płacić to wolny rynek, prywatyzacja szpitali bez żadnych regulacji bo wolny rynek- zobacz co
@hesar: Powiększ avatar i zobacz jaki wyidealizowany wizerunek wielkiego wodza ;)
Właśnie to jest ciekawe, że człowiek który zabił dwa razy więcej ludzi od Hitlera jest tak mało znany, nic nie wzbudza u większości ludzi.
@Qardius: nawet przy powiększeniu to wciąż Mao
nigdzie nie użyłem określenia "wyidealizowany" ani żadnego podobnego
mam bekę z twojego podejścia
JKM w avku == bardzo źle
Mao w avku == bardzo dobrze
(UWAGA: w swojej wypowiedzi nie pisałeś o wyidealizowaniu postaci JKM tylko o samej jego obecności w avku i tylko i wyłącznie do twojego schizofrenicznego podejścia się odnoszę - innymi słowy mentalność kalego i lewaków)
kto jest populistą definiujesz wg. własnych prywatnych kryteriów

@MiKeyCo: akurat zjawisko i zakres populizmu jest całkiem dobrze zbadany i opisany i spokojnie można wskazać polityków, którzy używają populistycznych trików częściej od innych.