Wpis z mikrobloga

Czy ludzie są uszkodzeni na mózg? Czy nie potrafią zrozumieć, że taka praca jest TAKŻE (a nawet bardziej) bardzo męcząca, bo wymaga ogromnego spędzania czasu przy kompie, obliczeń, analiz, logiki (w zasadzie więcej czasu i sił niż bicie cegieł z cementem)? Jak mnie #!$%@?, że ludzie potrafią się zjebywać, bo:
- nie pieprz, że nie masz czasu dla mnie, pracujesz u siebie, siedzisz, leżysz, chodź na piwo (kawę, flaszkę, cokolwiek)
- bez jaj, leżysz i klepiesz przez neta
- praca i internet? nie bądź śmieszny
- trzeba #!$%@?ć, hańbisz coś takiego jak praca
- zrób mi to i to, i tak masz pełno czasu, coś pożytecznego zrobisz
- komputer i praca? hehe, nie bądź śmieszny
Polecam takim dyletantom się dokształcić i popracować umysłowo...
#praca #grafika #grafikakomputerowa #grafika3d #webdev #podludzie
Pobierz 0.....2 - Czy ludzie są uszkodzeni na mózg? Czy nie potrafią zrozumieć, że taka praca...
źródło: comment_JcsLPOauRaFVWCkW4kxPqpqklEwcWFXb.jpg
  • 19
- nie pieprz, że nie masz czasu dla mnie, pracujesz u siebie, siedzisz, leżysz, chodź na piwo (kawę, flaszkę, cokolwiek)

- bez jaj, leżysz i klepiesz przez neta

- praca i internet? nie bądź śmieszny

- trzeba #!$%@?ć, hańbisz coś takiego jak praca

- zrób mi to i to, i tak masz pełno czasu, coś pożytecznego zrobisz

- komputer i praca? hehe, nie bądź śmieszny


@0002: zmień towarzystwo. Skoro zadają takie
@moreover: No stary, część z nich mi sugeruje, abym rzucił taką "pracę" i poszedł do pracy, bo i tak PEWNIE NIE DAJE MI SATYSFAKCJI I NIE ZARABIAM JAK TRZEBA, BO TO NIEMOŻLIWE. Ogólnie dążenia do takiej normalnej pracy, zaorać się do 15-ej czy 18-ej i fajrant. A ja lubię pracować przed godzinami pracy i poza nimi. Bo uwielbiam swoją pracę.
@0002: @Spaceman_: Zmienić towarzystwo a nie zadawać się z układaczami kostki brukowej i jeździkami wózkami widłowymi. Jest takie powiedzenie, jeśli przyjaźnisz się z tymi samymi przyjaciółmi całe życie, stoisz w miejscu.