Wpis z mikrobloga

wszystkiego na co oni nigdy by nie mieli odwagi.


@Tukan_Teczodzioby: Widzę że masz wybitne ambicje :D Rzucanie się na policję w kominiarce na meczu 4 ligowego zespołu w kompletnym #!$%@?. No rzeczywiście, ambitne, z polotem i takie pełne odwagi!

  • Odpowiedz
@paziu:

jest jakaś granica chamstwa

czyli wyśmiewanie się z dziecka, które straciło ojca, jest jak najbardziej w porządku, a nazywanie dziewczyny "#!$%@?ą" już nie? Gdzie ja żyję (,)
  • Odpowiedz
@Crowlek:
łańcuch masz za krótki czy ci komputer do kuchni przynieśli? co ma bycie #!$%@?ą (czyli osobą, która uprawia seks za pieniądze, bądź po jednym drinku w golfie jakiegoś wieśniaka) do wklejenia zdjęcia gówniaka, który stracił starego przez jego głupotę? nie szczekaj już bo ci się logika #!$%@?
  • Odpowiedz
@Crowlek:
ja #!$%@?, to jest niemożliwe xD Iq ucieka z ciebie z każdym postem. jakby mój stary #!$%@?ł się na boisko żeby pobić policjanta i zginął przez to, to raczej szkoda by mi było ale nazywałbym go debilem.
  • Odpowiedz
@Howkin: Z moim postem? No kurna rzeczywiście XD Poza tym napisałam gdzieś że jego ojciec był mega super inteligentny? Nie, był debilem, ale dzieciak nic nie zawinił, te posty są żenujące.
  • Odpowiedz
@Crowlek:
no racja, nie zawinił ale czy ktoś go za to #!$%@?? biją tego dzieciaka i śmieją się na ulicy? to jest #!$%@? jeden obrazek, którego nikt nie zobaczy, trochę dystansu. błyszcz dalej sądząc że pojazd na kogoś w stylu ty #!$%@? to odpowiednik wrzucenia takiej foty
  • Odpowiedz