Wpis z mikrobloga

Z tych dwóch bruneteczek do których wcześniej napisałem jedna olała całkowicie a z drugą przegadałem z 2 godziny wczoraj, rozmowa była całkiem niezła, chociaż bez szału, szkoda że mieszka 50km dalej ale zobaczymy jak się kontakt utrzyma, na pewno nie będę jej naciskał i nie będę nachalny. Czas pokaże jak to się rozwinie. Podchodzę do tego neutralnie i nie układam sobie już w myślach z nią życia xD
Wcześniej zagadała do mnie jakaś studentka co pracuje w korpo ale też 50 km dalej i do tego 6/10 max raczej nie biorę jej pod uwagę, bo z twarzy niezbyt ładna :/ zauważyłem jeszcze, że z mojego miasta kilka lasek założyło konta ale bez zdjęć zatem zobaczymy też któż to taki.
#smiercwsamotnosciniedlamnie #sympatia #tfwnogf #podrywajzwykopem
  • 6
@YouCanCallMeBaby: a Ty byś wziął babe jakby Ci się nie podobała z twarzy? I potem chciał oglądać do końca życia? Jak nie ma chemii fizycznej to nie ma niczego. Tylko takie #!$%@?, że liczy się wnętrze a nie wygląd. Wnętrze owszem jest nawet ważniejsze ale jak ktoś się nie podoba fizycznie to nic z tego nie będzie. Taka prawda. To wszystko skreśla, każdy o tym dobrze wie tylko nikt o tym
@brunetroll089: Umawiasz się z laską z neta i już planujesz wspólną przyszłość do końca zycia? Umów się z 6/10 na piwo, pogadaj, zdobądź doświadczenie. Przed pierwszym spotkaniem na pewno będzie lekki stres. Na 5 czy 10 spotkanie będziesz już szedł na całkowitym luzie co na pewno zaprocentuje.
@pavulon78: nigdzie nie napisałem, że od razu planuje wspólną przyszłość. Nie potrzebuje czegoś takiego bo już umawiałem się w ciemno przez neta więc wiem co to znaczy. Dla mnie to strata czasu jak ktoś mi się nie podoba. Ja mam inny cel niż umawianie się żeby zawierać zwykłe znajomości, bo jakby tak było to bym musiał się z każdą umawiać co mnie zaczepia.