Wpis z mikrobloga

@omar_is_coming: Jak wracasz z pracy do domu, widzisz, że ktoś wybił okno i buszuje po pokoju. Nic jeszcze nie ukradł. Czekasz, aż coś zrobi, żeby go nie zabić za intencje?
Ta sprawa jest zbyt oczywista, żeby teraz odwracać kota ogonem. Sorry.
  • Odpowiedz
Jak wracasz z pracy do domu, widzisz, że ktoś wybił okno i buszuje po pokoju. Nic jeszcze nie ukradł. Czekasz, aż coś zrobi, żeby go nie zabić za intencje?

Ta sprawa jest zbyt oczywista, żeby teraz odwracać kota ogonem. Sorry.


@mrOlii: co za bzdury. Gdzie ten gość zniszczył okno? Sam próbujesz obracać kota ogonem i wyolbrzymiać. Gość tylko wszedł na murawę.
  • Odpowiedz
Jak wracasz z pracy do domu, widzisz, że ktoś wybił okno i buszuje po pokoju. Nic jeszcze nie ukradł. Czekasz, aż coś zrobi, żeby go nie zabić za intencje?

Ta sprawa jest zbyt oczywista, żeby teraz odwracać kota ogonem. Sorry.


@BratJuzew: co za bzdury. Gdzie ten gość zniszczył okno? Sam próbujesz obracać kota ogonem i wyolbrzymiać. Gość tylko wszedł na murawę.
  • Odpowiedz
@omar_is_coming:

Gdzie ten gość zniszczył okno?

Ja #!$%@?ę, czyli jesteś jednym z tych, którym trzeba wszystko łopatologicznie. Ok. Nie zniszczył okna. Wszedł przez otwarte. Teraz lepiej? Nic nie zostało zniszczone. Kilku obcych kolesi sobie tylko chodzi po mieszkaniu. Czekasz aż jebną Ci łomem w łeb i wyniosą telewizor?

Gość tylko wszedł na murawę.

Po autografy? Udajesz, że nie rozumiesz?
  • Odpowiedz
@omar_is_coming: Przerwali mecz. Wdarli się na boisko z ewidentnym zamiarem konfrontacji. Piłkarze drużyny przeciwnej przed nimi #!$%@?.
Porównanie do włamania do czyjegoś domu jest rzeczywiście niesprawiedliwe, zgoda. W końcu potencjalne koszty rozróby na stadionie są o wiele większe.
  • Odpowiedz
@MJToshi: Tego mogę się tylko domyślać. Nie jestem ekspertem i nie uważam, że policja zachowała się w 100% prawidłowo. Dyskutuję tylko z absurdalną tezą, że ten kibic sobie tylko wszedł na murawę i w sumie to nic się nie stało i nie stanowił żadnego zagrożenia.
  • Odpowiedz
znam się na trzymaniu broni, ale logika mi podpowiada, że policjant trzyma ją za wysoko). Na tak małą grupkę kiboli gaz by wystarczył w zupeł


@MJToshi: No to jak się nie znasz to się nie wypowiadaj. Policjant przyjął prawidłową postawę. To nie Ce eS.
  • Odpowiedz
@MJToshi: Jak dla mnie to mógł w niego wpakować cały magazynek. Wyrwał chwasta i tyle.

Dorosły człowiek w moim wieku powinien wiedzieć, że wtargnięcie na murawę i atakowanie innych ludzi PRZY POLICJI zakończy się dla niego niekorzystnie.

#!$%@? to jest tak jakbym wparował do banku z atrapą pistoletu, dostałbym kulkę od ochroniarza i potem bym krzyczał, że to był prank. Nosz #!$%@?, jak ktoś nie ma mózgu to płaci za
  • Odpowiedz