Wpis z mikrobloga

@mrOlii: jeden ma polskie barwy i trolluje z sektora rodzinnego, drugi #!$%@?ł się z klatki na boisko jak dziki pies i jest zakapturzonym lokalnym głupkiem rozpoznawanym przez policjantów jako typowy seba.

Jeden #!$%@?ł się na mokry stadion bo im się nudziło, drugi bo mecz został przerwany przez durne i wulgarne wygłupy kolegów.
  • Odpowiedz
@mrOlii: W przeciwieństwie do bojówek IV-ligowych klubów, kibice reprezentacji zasiadający na stadionach to normalni ludzie, tatuśkowie, lat 40-50, przychodzący na mecz z rodziną, jedzący kiełbasę i kibicujący kulturalnie. No i stać ich na bilet, nie tak jak tych bezrobotnych, kradnących rentę babce jaskiniowców. Ugabuga, Knurów najlepszy w Polsce, chodź #!$%@? ci cegłą.
  • Odpowiedz
jeden ma polskie barwy i trolluje z sektora rodzinnego, drugi #!$%@?ł się z klatki na boisko jak dziki pies i jest zakapturzonym lokalnym głupkiem rozpoznawanym przez policjantów jako typowy seba.

Jeden #!$%@?ł się na mokry stadion bo im się nudziło, drugi bo mecz został przerwany przez durne i wulgarne wygłupy kolegów.


@janusznowak01: tyle, że właściwie zrobili to samo i nic ponad to
  • Odpowiedz
@OskiLP: Jeśli nie zrozumiałeś, o co mi chodziło, to tłumaczę: nikt normalny, kto ma trochę w głowie, nie zajmuje się kibolstwem na meczach IV ligi. Przeważnie łączy się to z możliwością lepszego zarobku, bo skończyło się coś więcej niż gimnazjum.
  • Odpowiedz
@Simo_Hayha: Serio myślisz, że byli to kibice drużyny z Knurowa ? W Knurowie jest silny fanclub Górnika Zabrze, a większość obecnych na tym pechowym meczu to właśnie kibice Górnika, którzy chodzą też na mecze lokalnej drużyny. Widać zresztą kominiarki w barwach Górnika
  • Odpowiedz
@mrOlii: Dziwne jest dla mnie podejście wielu osób na wypoku: "Dobrze mu tak", "to bandyta", "musieli do nich strzelać". To jest najbardziej prymitywne zachowanie ... Życzyć komuś śmierci. Nie wiem czy oglądałeś nagranie na którym było całe zajście, po strzałach policji - agresywni osobnicy zaczeli wycofywać się. Za takie zachowanie powinny być dotkliwe kary, aby taki osobnik miał okazję do refleksji nad swoim czynem aby nie powtórzył tego typu błędu,
  • Odpowiedz