Wpis z mikrobloga

@Wandsbeker: Nie wiem czy jesteś tak ograniczony i nie wiesz o swoim "wrogu" nic, czy tylko trollujesz. Gdybyś miał więcej niż 15 lat to byś #!$%@? wiedział, że pies czuje, że się go boisz i jakie masz do niego nastawienie. Wyczuwa to w Twoim zapachu, postawie, sposobie chodzenia i wszystkim co dotyczy Ciebie. Skończ

  • Odpowiedz
a skoro atakuje Cie bez powodu ( oczywiście ma powód tylko Ty go nie znasz bo #!$%@? o zwierzętach wiesz ) to jesteś samcem delta.


@kamil-litwinczuk-9: mogę sobie być nawet samcem omega, mam wyyebane w to po całości. Nie mam ochoty znać się na psach i nie będę uczył się ich zachowań. To szanowni właściciele powinni się nauczyć że psów nie puszcza się bez kagańca i smyczy po parkach i
  • Odpowiedz
@Wandsbeker: Popieram. Nie lubię psów nie czuje się przy nich bezpiecznie. Pogryzły mnie 2 razy. Zawsze rozwala mnie jak sobie idę i w moją strone idzie pies i słyszę tylko "on nie gryzie". Mnie to gówno obchodzi. Dla mnie każdy pies powinien być na smyczy i w kagańcu obowiązkowo. A jak właściciel nie wie że psem się nie sra pod blokiem i nie każdy musi chcieć być wąchany przez psa
  • Odpowiedz
@Wandsbeker: Bo jest przyjazna, ale w razie zagrożenia potrafi kogoś oszczekać lub nastraszyć zębami. Wszystko zależy od sytuacji, jeśli jest w otoczeniu pijanych osób to dostaje szału, nie pozwala się nikomu zbliżyć do osoby, która jest z nią na spacerze. Dlatego zawsze należy mieć przy sobie smycz i kaganiec, bo różnie to bywa.
  • Odpowiedz
Popieram w pełni odczucia autora wątku. Pies najlepszym przyjacielem kretyna i psychola (nomen omen). Głupota, upierdliwość i podłość przedstawicieli tego gatunku jest bezgraniczna. Nic mnie w życiu tak nie wnerwiało, mówiąc delikatnie, co notorycznie ujadające, wyjące, słające gdzie popadnie kundle. Świat bez nich byłby cudownym miejscem. Natomiast kulminacją psiego łajdactwa i uciążliwości dla normalnej (nie posiadającej psów) części społeczności jest psiarz. Ta kategoria istot jest kompletnie pozbawiona empatii, współodczuwania, zrozumienia dla ludzi.
  • Odpowiedz