Wpis z mikrobloga

@Wandsbeker: O #!$%@? ale dostaję raka widząc komentarze w stylu "Jesteś zły czuowiek, psy dobrych ludzi nie gryzo. One rozpoznają czy chcesz je #!$%@?ć czy po prostu #!$%@?ć."
W takim razie jak bardzo złe może być malutkie dziecko zagryzione przez psa? Obstawiam, że musi to być reinkarnacja jakiegoś wojennego zbrodniarza i pies to wyczuwa...
@Bialy88: @sebek1987:
  • Odpowiedz
@Wandsbeker: Ja też nienawidzę tych #!$%@?, od jakiegoś roku mieszkam w bloku - i to co się tu #!$%@? przechodzi jakiekolwiek pojęcie. Jak bym w schronisku mieszkał, cały dzień #!$%@?ą jak #!$%@?, można #!$%@? dostać od tego ujadania. No i gówna, wszędzie gówna, cała masa gówien.
  • Odpowiedz
@Nieprzyjemnie: Tak się składa, że psy nie żyją na wolności, zostały całkowicie udomowione i to kompan człowieka. To ludzie są odpowiedzialni za tresurę i odpowiednie wychowanie psa.
1. Trzeba psa umieć wychować.- właściciel
2. Trzeba umieć się z psami obchodzić, nawet jak mają skrajne charaktery- wszyscy. Nie możesz się bać, bo pies to wyczuje i na pewno wykorzysta.

A co Wandsbekera i tego że "psy nie gryzą dobrych ludzi" to oczywiście
  • Odpowiedz
@Wandsbeker: mnie jakoś nigdy nie spotkała żadna nieprzyjemność ze strony psa, no tylko raz, jak byłam mała, mój własny dziabnął mnie w nos, ale po prostu nie lubił zaczepek ʕʔ Za to koty to #!$%@?, które potrafią cię osrać gdy ich głaszczesz albo wbić ci się pazurami w nogę tak, że nie idzie dziada odczepić. Zachowują się jak panowie na włościach, nie wolno futrzatego #!$%@? tknąć, bo
  • Odpowiedz
@Unstoppable: Dostaje raka jak czytam takich ludzi jak Ty. U ludzi też zabijanie się nawzajem nie jest normalne a jednak zdarzają się tacy ktorzy zabijają. Czy to znaczy, że każdy z nas jest mordercą? Zdarzają się tacy którzy wykorzystują seksualnie małe dzieci czy Ty uważasz się też za potencjalnego pedofila? Bo ja nie.
  • Odpowiedz