Wpis z mikrobloga

@ilmash: Dokładnie tak. Każdy Lidl wygląda niemal identycznie. Tutaj jednak można dostrzec odbicie w witrynie (żółta elewacja z napisem MEBLE), więc jest to Poznań przy Zamenhofa.
https://www.google.pl/maps/@52.385535,16.94482,3a,55.4y,237.26h,84.73t/data=!3m4!1e1!3m2!1s0u7FX9FGHU8IUm_iX9AsDA!2e0
Przy zbliżeniu zdjęcia widać nawet niebieską tabliczkę z adresem "Zamenhofa 132"
@piciek: @kendi: Aplikacja ITAXI [na stronie internetowej też można] i próbujcie złapać... nie jestem w stanie obiecać że się uda. Z @Marpop nie możemy się złapać od kilku dni :D

@misisk: Nie jest to limuzyna. 110 konna wersja daje jednak radę. Moim zdaniem mogłaby być trochę bardziej miękka
@Marpop: W poniedziałek od rana jeżdżę, a później jestem na salonie (serdecznie zapraszam, bo jest tam strasznie nudno!) A we wtorek jestem tylko na salonie :D
@Powuyo: wczoraj zainstalowałem aplikacje iTaxi po prawie roku od jej usunięcia. Nadal nie mam podglądu taksówek na mapie.. W łodzi, Warszawie mogę zobaczyć a poznań ani jednej...
@kendi: czasami rzeczywiście nie ma nic dostępnego. Te darmowe nie jeżdżą ani 1 ani 3 maja ;) . Zwykle jednak są dostępne ze 3 -5 taksówek płatnych ;)
@Powuyo: sprawdzałem wczoraj i dzisiaj z ciekawości.
Na mapce nie było żadnej, może to dlatego, że mam profil służbowy, albo to wogole nie działa