Wpis z mikrobloga

najwyraźniej niedowaga po anginie postanowiła zostać na dłużej. mam przez to trochę więcej problemow ze zdrowiem, niż zwykle, i chciałabym coś z tym zrobić. stąd, pośród tylu pragnących schudnąć, moje pytanie:
macie mirki jakieś sposoby na to, żeby przytyć? ale tak, żeby nie wciągać pizzy całymi dniami z laptopem na brzuchu.
chciałabym zgarnąć kilka kilosów, ale nie odżywiając się niezdrowo. jest to w ogóle możliwe? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#zdrowie #niezdrowie #dieta #tyjzwykopem
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Qfarcowy: o, to teraz mnie przestraszyłeś.
czytałam o tym trochę, nie jestem przekonana. ale jak nic więcej nie znajdę, to poczytam więcej.
  • Odpowiedz
ja się chemii boję.


@Theia: nie masz pojęcia co to jest. Serio, polecam mi to życie przy anemii ratowało. Stosuje się to przy raku i u ludzi umierających. Doczytaj jak nie wierzysz.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Kovacs: o, jeśli pomaga ludziom z rakiem, to jestem skłonna w to uwierzyć. następnym razem, jak dostanę, to wiem, czym się ratować.
ufam Ci. zamówię sobie jedno, tylko muszę przeczytać, które by było najlepsze.
  • Odpowiedz
@Qfarcowy Nie, @Kovacs nie doradza prawidlowo.
@Theia jezeli nie tyjesz to znaczy, ze malo jesz. Koniec. Kropka. To nie jest fizyka kwantowa i to jest prostrze niz wydaje sie wiekszosci ludzi. Wystarczy prze miesiac poswiecic czas na liczenie kalorii.
  • Odpowiedz
@Qfarcowy: masz cos wiecej do powiedzenia oprocz wklejenia gimboemotki?
@Kovacs: a ty ekspercie co masz do zaoferowania? Wkleiles dziewczynie link z jakims gownogainerem zamiast napisac, zeby skupila sie na zdrowej i zbilansowanej diecie.
Naczytalem sie juz dziesiatki postow typu duzo jem i nie moge przytyc. Po czym okazuje sie, ze ze po zsumowaniu dziennych posilkow jest deficyt kalorii.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@koniarek: masz chyba niewielką wiedzę o czymś takim, jak metabolizm i problemy z takowym. zresztą "jedz dużo" raczej nie pomoże osobie, która ma lub miała poważne problemy ze zdrowiem i na przykład z tego powodu nie może osiągnąc prawidłowej wagi.
  • Odpowiedz
@Kovacs: zakladasz to po krotkim wpisie, ktory tak na prawde nic nie wyjasnia? Rozumiem jakby napisala: obliczylam zapotrzebowanie, wynosi ono 2000 kcal. Dostarczam 2400 kcal i nadal nie tyje. Co robie zle?
Natomiast po tak skapych informacjach, ze komus wydaje sie ze je duzo, a na prawde tak nie jest potrafisz zdiagnozowac przypadlosc. Jestes lepszy niz Kaszpirowski.
  • Odpowiedz