Wpis z mikrobloga

najwyraźniej niedowaga po anginie postanowiła zostać na dłużej. mam przez to trochę więcej problemow ze zdrowiem, niż zwykle, i chciałabym coś z tym zrobić. stąd, pośród tylu pragnących schudnąć, moje pytanie:
macie mirki jakieś sposoby na to, żeby przytyć? ale tak, żeby nie wciągać pizzy całymi dniami z laptopem na brzuchu.
chciałabym zgarnąć kilka kilosów, ale nie odżywiając się niezdrowo. jest to w ogóle możliwe? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#zdrowie #niezdrowie #dieta #tyjzwykopem
  • 40
@Theia: Przybijam Ci piątkę ;) Całe życie miałam niedowagę, w końcu samo się unormowało (nie zmieniłam nawyków żywieniowych, a mało nie jadłam). Jakiś czas temu niestety znowu schudłam, ale tym razem wina całkowicie moja (mało i nieregularnie jem, życie w biegu i takie tam).
@Theia: No, nie chce byc tutaj Cpt. Obvious, ale tycie nastepuje kiedy zjadasz wiecej kalorii niz wydajesz. Jak jadlas do tej pory i co? Regularnie, czesto? Male porcje? Raz a porzadnie, kopiec zarcia pod koniec tyrki? Czy cwiczysz regularnie?
@Aerials: nie wiem, czy chcę tę piątkę przybić ;< udało mi się wyjść z tego rok temu i przyzwyczailam się już do lepszego życia bez jakichś gównianych dolegliwości...
@zawszeduzo: @mistrzbassu: @berserka: jem dużo więcej, niż jak mialam normalną wagę i chyba to nie tutaj problem leży. moj organizm jest przyzwyczajony do podobno tuczących rzeczy jak makaron, który jem od dziecka na potęgę, czekoladę (to samo) czy dużą ilość
@Theia: Chyba musialabys udać się do dietetyka, bo szybką przemianę materii naprawdę trudno pokonać. Ja przytyłam raz: podczas pobytu w szpitalu. A tak to dzień w dzień objadam się rzeczami od których dziewczyny tyją i nic. Powinnaś się cieszyć, że nie musisz zwracać uwagi na to, co jesz.
@Kaplanka: nie cieszę się. nie zwracam uwagi na wygląd aż tak, ale jak widzę te wystające kości w lustrze, to nie powiem, żebym się cieszyła ;p
bardziej chodzi o zdrowie, bo przy takiej wadze jestem bardzo przemęczona i nie do życia.