Wpis z mikrobloga

@loza__szydercow: Jeśli ta gra to taka bieda jak te przykłady na stronie, to żenada.

Przykłady prosto ze strony:

W długiej kolejce, w sklepie gdy chcę kupić tylko jedną rzecz, na myśl przychodzi mi...
Szyderca

Co było schowane w Koniu Trojańskim?
Naprawdę niezbędny fundusz emerytalny

Co zapoczątkuje trzecią wojnę światową?
Wszystko

Tak może co dziesiąty przykład wyzwala cień uśmiechu na mojej twarzy.

Sam nie wiem, co jest gorsze, czy to, że te
@Mordeusz: Teksty na stronie - z tym się rzeczywiście zgodzę, losowość odpowiedzi jest do poprawy i do końca tygodnia zostanie to zrobione. Natomiast jeśli chodzi o cenę.. Jak znajdziesz jakąkolwiek drukarnie, która w Polsce wyprodukuje nam Loże Szyderców za 30zł (w takiej jakości, w jakiej jest aktualnie) to stawiam duużo piwa ( ͡° ͜ʖ ͡°). Naszym celem jest dostarczenie dobrej gry w jak najlepszej jakości i jak
Jak znajdziesz jakąkolwiek drukarnie, która w Polsce wyprodukuje nam Loże Szyderców za 30zł (w takiej jakości, w jakiej jest aktualnie) to stawiam duużo piwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@loza__szydercow: Akurat zlecam druki czasem, więc siedzę w temacie. Tylko rzeczywiście nie wiem, jakiej jakości są te karty. Ale zakładając, że są z papieru, to ja bym szedł takim tokiem rozumowania.

Karty drukowałbym w najpopularniejszym formacie wielkości karty kredytowej,
@Mordeusz: Jeśli już porównujemy do czegoś to najbardziej odpowiadają temu karty biznesowe, przy gramaturze 350gsm koszt to ok 99zl netto za 500 szt w większości drukarni. Do tego dochodzi kochany VAT - a nawet dwa ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeden przy kupnie i jeden przy odsprzedaży, ten przy kupnie będziemy mogli odliczyć ale do tego czasu cena brutto wychodzi 150zł - za same "karty" a jeszcze opakowania,
Jeśli już porównujemy do czegoś to najbardziej odpowiadają temu karty biznesowe, przy gramaturze 350gsm koszt to ok 99zl netto za 500 szt w większości drukarni.


@loza__szydercow: Ja pisałem o - ze specyfikacji:

Rozmiar karty wynosi 85 x 54 mm. Użytek posiada zaokrąglone rogi o promieniu zaokrąglenia ok 4mm. Druk offsetowy na maszynie Heidelberg Speedmaster SM52. Druk dwustronny (4/4) CMYK (nieograniczona liczba kolorów). Papier obustronnie powlekany o powierzchni matowej 350g/m², Laminowane obustronnie