Wpis z mikrobloga

#ukraina #polska #biznes #pieniadze #truestory

Mój wujek jest właścicielem kilku barów. Ostatnio zatrudnił dwie dziewczyny. Dał im minimalną krajową, a one przystały na tę propozycję.
Zauważył, że od tej pory codziennie znikają z kasy drobne kwoty (30-40 PLN). Postanowił założyć dodatkową kamerkę i obserwować.
Dziewczyny bardzo ładne i miłe, więc trzeba mieć dowód, żeby je wyrzucić. Okazało się, że faktycznie kradły pieniądze.
#!$%@?ł je w podskokach, a na ich miejsce postanowił zatrudnić Ukrainki. Dziewczyny 9/10 i 9,5/10 w skali stooleya.
Miłe, wysokie, szczupłe. Zgodziły się pracować za 800 pln/msc. Mój wujek zastanawia się czy nie za dużo im zaoferował, bo
pewnie za 600 pln również by się zgodziły, bo na Ukrainie bieda z nędzą. Polska powinna otworzyć granice mireczki.
  • 86
@micky1: Co za debile się tutaj wypowiadają. Czy ktoś każe tym Ukrainkom pracować za te 800 zł czy przychodzą do pracy, bo uważają to za opłacalne? #!$%@? lewactwo xD

Wołam sobie najwiekszych idiotów: @mars83: @fstab: @antonio09712: Ten ostatni to już w ogóle pałke przegiął

Ludzie, gdzie Wy #!$%@? żyjecie? Chce sobie laska pracować za 800zł/mies? To jest jej sprawa i pracodawcy, a Ciebie powinno to tyle interesować co
@antonio09712: No, facetka zadała trudne zadania dzisiaj.

A tak przykładowo, uczestnicząc w wielu rozmowach kwalifikacyjnych nigdy nie spotkałem się z sytuacją, że to pracodawca mi coś proponował. Zawsze ja musiałem swoje warunku przedstawic i pozniej dopiero negocjacje.

Cebulacy też jada do np. Niemiec i zarabiaja mniej niż wynosi minimum krajowe. Ktoś tam płacze za nimi (traktuj podludzia z emigracji fair?). No właśnie. A 800 dla takiej Ukrainki, to kokosy. Znajac zycie,
@micky1: Jezeli to prawda to twój wuja jest po prostu #!$%@?. Jest wielu takich, którzy sie dorobili i maja #!$%@? sznalu, ale pracowników mają za gowno.