Wpis z mikrobloga

@ippawel: to zależy czego firma wymaga, generalnie logistyków na PP uczy się przedmiotów technicznych nie tak aby tworzyli jakieś nowe urządzenia czy projekty techniczne, a po to aby rozumieli jak jakiś inżynier do nich będzie mówił, umieli czytać rys techniczne, generale ogarniali maszyny i zakłady produkcyjne
czyli taki VW bardzo spoko patrzy jak ktoś jest po PP, inne zakłady tez wolą po PP, ale po studiach i znalezieniu pracy to długa
@matiusmm: dzięki Ci bardzo za wyjaśnienie wszystkiego. Rozumiem, że studiowałeś/studiujesz na polibudzie w Poznaniu? Jeśli tak, to jak to wygląda ze stażem - szkoła pomaga czy samemu trzeba szukać? Ogólnie chętnie firmy biorą ludzi z polibudy na staże?
@matiusmm: dobrze to słyszeć (w sumie to widzieć). ( ͡° ͜ʖ ͡°) O to się obawiam najbardziej, że wyjdę z tej szkoły z papierem i praktycznie zerowym doświadczeniem.
A jak sprawa wygląda z profesorami? Są przyjaźni czy uważają się za wielkie mózgi i #!$%@?ą wszystkich dookoła?
Poczytałam wasze komentarze i trochę jestem zaskoczona. Ja zdecydowałam się na WSL i nie narzekam. Z tego co widziałam, przedmiotów logistycznych mamy więcej niż na Polibudzie. Najfajniejsze jest to, że mamy fajne oferty praktyk i staży skierowane tylko dla nas. Studenci z Polibudy już wiele razy próbowali na nie wbić, ale uczelnia ma tak podpisane umowy, że wiele praktyk jest zarezerwowanych tylko dla studentów WSL.:P