Wpis z mikrobloga

#oswiadczenie #praca #imigranci #ukraina

2 tygodnie temu przyjelismy do roboty fizycznej 4 ukraincow.
Jestem bardzo zadowolony z tego jak sie spisuja.
Nie sa to fachowcy, bo nie specjalistow szukalismy, najstarszy ma 27 lat

Co ich odroznia od polakow:
pija tylko po robocie
sami szukaja roboty, w sensie nie kreca sie jak smrod po gaciach, byleby tylko zmiana sie skonczyla
sa grzeczni, do wszystkich mowia pan,
okolo 50% bardziej wydajni
sa punktualni przynajmniej na razie.
nie marudza jesli z przyczyn nie zaleznych spoznimy sie z wyplata tygodniowki
swoje 7,5 pln/h (bedzie chyba wiecej, bo jestesmy zadowoleni) odbieraja kuwra z usmiechem i podziekowaniami, a nie z mina smerfa marudy.

Polacy nie byli zli, ale w porownaniu z ukraincami to ukraincy to NADPRACOWNICY

teraz czekamy na dwie dziewczyny z ukrainy, jedna jako fakturzystka (uczyla polskiego w szkole), druga jako pomoc biurowa. Mam duze nadzieje co do tego.

OTWORZYC GRANICE!!!
mistrz_tekkena - #oswiadczenie #praca #imigranci #ukraina 

2 tygodnie temu przyjel...

źródło: comment_9lHjtn82JwCRRLaYfJInFvskKoXOlTdb.jpg

Pobierz
  • 240
  • Odpowiedz
hahaha jaki bol dupy wsrod kucow xD tak dziala wolny rynek prosze ja was, na to wlasnie glosujecie. a przynajmniej ci ktorzy juz dowod maja xD
  • Odpowiedz
jest to prawie najbiedniejsze wojewodztwo w polsce, a 7,5 jest dla niewykwalifikowanego pracownika.


@mistrz_tekkena: Nie chce mi się czytać całego wątku, ale mnie się to wszystko wydaje zupełnie uczciwe. To +wikt, opierunek, dowóz na miejsce - ludzie sobie nie zdają sprawy jaka to oszczędność i wygoda dla pracownika, który mało zarabia, i dla którego to są główne wydatki reszta idzie na #yolo . Sam tak pracowałem za licbusa,
  • Odpowiedz
@ediz4: > A po czym poznajesz że to kuce ? Może masz jakieś zdolności specjalne

Wystarczy kliknąć w nicki osób z największym bólem dupy i zobaczysz że są to osoby o sympatiach prokorwinowskich: > przecież ten post to esencja wolnego rynku, wolny rynek, stawki takie jak chce pracodawca, pracownik się na to zgadza i pracownicy z innych krajów. A niektóry bul dupią, hurr durr jak tak można. No widać można
  • Odpowiedz
@stjimmy:

Wystarczy kliknąć w nicki osób z największym bólem dupy i zobaczysz że są to osoby o sympatiach prokorwinowskich...

Tak, tak już widze jak prześwietlasz każdego wypowiadającego się. A nawet gdyby to wypowiadanie się w tematach o Korwinie z nikogo kuca jeszcze nie zrobiła - neuropejczycy według twojej tezy powinni być uber kucami nazwani
Jako kuc zgadzam się z resztą twojej wypowiedzi i nawet uważam że to dobra stawka dla
  • Odpowiedz