Wpis z mikrobloga

#polska #czechy #rosja #ukraina #niemcy #nocnewilki #heheszki

Polska odmówiła wjazdu Nocnym Wilkom, właśnie zrobiły to Czechy. Nie mogą jechać grupą, w tzw. hufcu, tylko osobno, gęsiego. Przy okazji zapowiadane są wnikliwe kontrole pojazdów i przeszukania "czy nie mają narkotyków lub broni". Czesi zapowiedzieli również, że jeśli nie zostaną spełnione wszystkie formalności, nie wjedzie nikt. Czechy odmówiły pomocy logistycznej i ochrony przejazdu.
Coś mi się zdaje, że motocykliści mogą teraz tylko przez Ukrainę jechać lub wsiąść na prom do Rumunii, która także może ich nie wpuścić.
  • 12
@kmala: zobaczymy jutro rano, twierdzą, że i tak przejadą :D ciekawe tylko przez jaki kraj, skoro Polska i Czechy zablokowane. Musieliby chyba wsiąść na prom w okręgu kalingradzkim i płynąć bezpośrednio do Niemiec ;)
@dziadzio: Rosjanie w Katyniu mordowali Polaków, więc wpuszczając nas do siebie łaski nie robią, to jest kwestia HONOROWA! (inna sprawa, że tego honoru to oni nigdy nie mieli, nie mają i mieć nie będą) Ja takich padalców jak poniżej w kraju sobie nie życzę. Jak chcesz rusofilu to jedź sobie do swoich, i skończ #!$%@?ć kocopoły.
Pobierz
źródło: comment_ReAaOr8spId2mkGyx21dNuz3E7u5mqeE.jpg
puknij sie w ten pusty leb baranie, oni jada juz nie pierwszy raz, my tez mamy wlasny rajd Katynski i nikt nam u nich problemow nie robil


@dziadzio: porównujesz Rajd Katynski rajdem sympatyków Stalina? Musielibysmy miec rajd ku czci zdobywców Moskwy żeby pasowało.Czy banderowców też wpuscisz?
Przecie wjad do Braniewa nie jest zakazany bo głosili go wcesniej. Tutaj zmieniali trase zeby dosło do propagandowych darzeń to jest zaka.
@androll33: synu a widziales zeby podczas przejazdu wychwalali stalina, czy ci tak sakiewicz i reszta oszolomow powiedziala, w dupie mam kogo sobie nie zyczysz i co u siebie wychwalaja nocne wilki, jesli u nas sprobuja, zostana zatrzymani, za propagowanie ustroju totalitarnego, maja prawo do przejazdu jesli dostana wizy i nic do tego zadnym lewackim bojowkom pisu i gapoli, wiec morda w kubel, bo wczesniej tez jezdzili a dopiero teraz robisz raban,
@dziadzio: Nie spinaj się tak mocno, bo Ci jeszcze ten rusofilski tyłek spuchnie z oburzenia i popuścisz w galoty. Czciciele stalina to paszoł won do siebie, a od Polski z dala, i tyle w temacie mam ci do powiedzenia. Jak nie wiesz jeszcze o co jest to oburzenie akurat teraz, to jedź do Donbasu zobaczyć. Z bojówkami pisu to już konkretnie #!$%@?łeś, jak łysy warkoczem o beton xD Argumentów brakuje? To
@androll33: taki ze mnie rusofil jak z ciebie Polak, argumenty to akurat przedstawilem konkretne, proponuje zebys sam pojechal do Donbasu, bic sie z ruskimi, skoro taki kozak z ciebie, moze znajdziesz tam tez nocne wilki, to im wylejesz swoja frustracje i bol dupy, tymczasem - beda wizy bedzie przejazd, wiec smaruj pupke...