Wpis z mikrobloga

Jutro dzień sądu, rany otworzą się po pół roku na nowo. Najlepszy kumpel jest wodzirejem zespołu na weselu jej siostry więc relacja będzie mocno. Wyjdzie czy ma chłopaka czy nie. Wiadomo im bliżej jutra to człowiek wraca do tamtych wydarzeń. Aż mi się łapy trzęsły dziś na siłce przez #feels i gurwa dostałem olśnienia na bieżni. Mianowicie przypomniała mi się rozmowa w tamtym roku z nią na temat wesel. Mówiła wtedy, że była z kolegą 2 lata temu na jakimś tam weselu, ten sam koleś potem okazał się jej niby chłopakiem. Przypominało mi się dziś że to był brat jej koleżanki. Na kawalerskim na którym był łamie nogę i nie może iść, idę za niego. Jak stalkowałem po wszystkim jej znajomych żeby znaleźć ewentualnie kim jest miałem podejrzenie że to on. Dzisiaj patrzę a ona go ze znajomych #!$%@?ła. Wszystko się w sumie zgadza. Pewnie chciała go kopnąć w dupę dawno bo jej konto na sympatii zobowiązuje. Intensywne logowanie w ostatnim czasie o którym pisałem też. Pamiętam, że jak się z nią spotykałem to była nieźle #!$%@? na niego jak ją przepraszał za złamanie, że aż mówiła o nim kolega hehe. W końcu ją udobruchał przez co mnie prawdopodobnie olała pod jego naciskiem. Ale nie na długo. Na pewno chciała być fair wobec niego w takiej sytuacji, głupio zrobiła ale pożegnaliśmy się kulturalnie. Emocje jednak mnie poniosły i ją troszkę za to jednak #!$%@?łem, że jej pomogłem a ona #!$%@?ła takie coś może dlatego wstyd jej było się odezwać do mnie, w dodatku skasowałem konto na sympatii. Ja się nie dziwię. Na pewno działała pod wpływem tego gościa żeby zerwać ze mną kontakt.

Gurwa, fajna z niej dziewczyna pod względem charakteru i wyglądu ale #!$%@? sytuacja wynikła i tyle. Ja ze swojej strony na pewno też #!$%@?łem w sensie, że się na nią szybko nakręciłem. W sumie to nie mam sobie nic do zarzucenia, bo skąd mogłem wiedzieć, że jest w skomplikowanej relacji. Jutro się wyjaśni wszystko. Kumpel będzie obserwował pisał foty wysyłał, a że jest człowiekiem bardzo kontaktowym to będzie sprawa wyjaśniona.

Bez względu na to co wyniknie startuje w przyszłym tygodniu, zobaczymy czy się dalej będzie logować. Może podbije do mnie xD bo ja do niej na pewno nie.
#smiercwsamotnosciniedlamnie #sympatia #zwiazki #tfwnogf i troszkę #gorzkiezale
  • 3