Wpis z mikrobloga

Cóż mogę dodać, zajmuję się kompleksowym budowaniem dachów. Od rozebrania starego po postawienie nowego. Kryjemy zarówno blachodachówką, dachówką jak i gontem. Do tego dochodzi murowanie kominów, montowanie rynien, wykonywanie podbitki etc, po prostu wszystko co z tym związane. Ponadto zajmujemy się też wykonywaniem zadaszeń z drzewa szlachetnego (przykład na zdjęciu powyżej), altanek, mebli ogrodowych i wielu innych rzeczy z drewna. Praca ciekawa z racji wykonywania wielu czynności, niezbyt monotonna ( co kilkanaście
@bazingaxl: W internecie raczej nigdzie. Najlepszym sposobem jest podpytywanie właścicieli wykonanych już dachów ( u sąsiadów, rodziny, znajomych itd) gdzie można zorientować się mniej więcej o koszta jak i zobaczyć efekty wykonanej pracy. W dekarstwie tak jak i w innych branżach znaleźć można zarówno bardzo dobrych fachowców jak i zwykłych partaczy.
@_Liquid: pytania nic mi nie dadza bo kazdy ma inny dach albo inna dachowke, inaczej poddadze, wszystko inne

ekipy siedza w polsce kwartal a potem jada na zachod nich z polakami nie chce pracowac jak u niemca 3x wiecej za prace

dekarze ktorzy ostatnio u mnie robili to chyba 20lat mieli ;) ledwo skonczyli u mnie to spieprzyli do niemiec

mnie chodzi o czytanie jak dobrze zrobic dach, jakie sa trendy