Wpis z mikrobloga

@Misaki: cos mi tu nie pasuje, wymiana np. jak z zagubienia to ona jest darmowa, nawet jak poprosisz zbey wymienili na microSIM to zaznacza ze zgubiłem i dają nowy i to za free. i to w plusie, w play tez
@xamil54: bo chyba mówię wyraźnie - zależy od taryfy. W każdej nowej wymiana z tytułu zgubienia kosztuje 5zł. Wymiana na żądanie też kosztuje 5zł.

Nie ucz ojca dzieci robić i nie rozpowszechniaj informacji, o których nie masz zielonego pojęcia. Bo to, że ty tak miałeś nie znaczy, że każdy tak będzie miał.
@Krupier: Ale ja nic nie muszę oszczędzać pracownikom. Ja wchodzę i mówię, że mam problem taki i taki, a pracownik go rozwiązuje. Problem z kartą miałem zawsze rozwiązywany darmowo(nie tylko z moją kartą). Więc z mojego doświadczenia wymiana jest darmowa. Pewnie jesteś tym z plakietką "uczę się".
@SzlachcicPolny: no to pisz, że "ja miałem wymienianą za darmo, ale nie wiem jaką ty masz taryfę, idź do salonu i spytaj", a nie #!$%@? głupoty, ktoś to potem przeczyta i będzie żądał wymiany za darmo "bo tak mu w internetach napisali".

I możesz sobie darować takie docinki bo naprawdę spływają po mnie, a wyobraź sobie, że o procedurach wiem zdecydowanie więcej niż taki szaraczek jak ty.