Wpis z mikrobloga

Opowiem Wam Mireczki jak straciłem szanse na #podryw.

Stóje sobie kulturalnie w #katowice czekając na busa. Nadchodzi jakiś #rozowypasek niebieskie oczy, rude włosy 170cm wzrostu, lat 20. Patrzy na mnie, chyba się trochę cyka, ja patrze na nią, zmierza w moim kierunku, w końcu staje przede mną z zeszycikiem w reku i pyta:

Hej @ozjasztracz, co można robić w taką ładną pogodę w Katowicach? ( ͡º ͜ʖ͡º)

A ja zamiast powiedzieć, że można iść z nieznajomym na #piwo wiecie co jej powiedziałem?


I sobie poszła (,)
#mozgcwel #tfwnogf #stulejacontent #podrywajzwykopem #przegryw

Dajcie kilka plusików, może to przeczyta i wpisze sobie kolejny punkcik do zeszyciku. (,)
  • 67
  • Odpowiedz
Jak pierwszy raz byłem na studiach to zagadała do mnie dziewczyna "wiesz gdzie jest dziekanat?" Ja serio nie wiedziałem to mówię "nie" a potem pomyślałem że mogłem zaproponować wspólne poszukanie, no ale laska była za ładna żeby myśleć:D
  • Odpowiedz
@ozjasztracz: Każdy chyba miał podobną zmarnowaną akcję. Sam miałem więcej niż jedną niestety. Ostatnia akcja na stacji benzynowej. Tankuje spokojnie a tu po drugiej stronie podjechała śliczna ruda laska, takie 8/10 spokojnie i typ taki mega miły. Po chwili podchodzi do mnie i pyta czy ON to jest ropa na co ja że tak, pogadałem chwile czy jest świeżym kierowcą itd,fajnie się gadało no ale jak skończyłem tankować to poszedłem do
  • Odpowiedz
@ozjasztracz: Kiedyś ładna dziewczyna siadła obok mnie w autobusie - a ten był puściuteńki. Pomyślałem - przypadek ? - nie sądzę ! Nie odezwałem się (,)


@Snaken: zimno jej było
  • Odpowiedz
@ozjasztracz: trzeba było jej asekuracyjnie #!$%@?ć z bańki, może by się nauczyła, że nie podchodzi się do obcych


@BlackWidower: kwikłek hardo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
przy okazji, twój komentarz przypomniał mi scenę w windzie z Las Vegas Parano (ang. Fear and Loathing in Las Vegas)
  • Odpowiedz
W sumie dobrze zrobiłeś. Ja nie ufam obcym ludziom którzy bez wyraźnego powodu chcą być "przyjaźni". To jest zwyczajnie podejrzane i być może uratowałeś sobie tym zdrowie, a nawet życie. BRAWO!
  • Odpowiedz