Wpis z mikrobloga

Opowiem Wam Mireczki jak straciłem szanse na #podryw.

Stóje sobie kulturalnie w #katowice czekając na busa. Nadchodzi jakiś #rozowypasek niebieskie oczy, rude włosy 170cm wzrostu, lat 20. Patrzy na mnie, chyba się trochę cyka, ja patrze na nią, zmierza w moim kierunku, w końcu staje przede mną z zeszycikiem w reku i pyta:

Hej @ozjasztracz, co można robić w taką ładną pogodę w Katowicach? ( ͡º ͜ʖ͡º)

A ja zamiast powiedzieć, że można iść z nieznajomym na #piwo wiecie co jej powiedziałem?


I sobie poszła (,)
#mozgcwel #tfwnogf #stulejacontent #podrywajzwykopem #przegryw

Dajcie kilka plusików, może to przeczyta i wpisze sobie kolejny punkcik do zeszyciku. (,)
  • 67
  • Odpowiedz
@ozjasztracz: spieprzyłeś, ja po takiej akcji miałbym dzień popsuty do końca, miałem podobne okazje ale na szczęście ( lub nieszczęście ) startowały do mnie pasztety, które otwarcie mówiły czego chcą, a je odrzucałem, bo nie gustuję w grubaskach czy 2/10.
  • Odpowiedz
  • 7
@ozjasztracz: Mówiąc szczerze, to zareagowałbym podobnie- idziesz sobie, czy tam czekasz na autobus, w międzyczasie mirkujesz, coś tam sobie myślisz a tu nagle ktoś zawraca ci dupę, wyrywając z zamyślenia/aktualnej czynności. Pierwsze załączają się najprostsze funkcje (dajmy na to, odpowiednio zatwardziały dres może #!$%@?ć z bańki), dopiero potem przetwarzamy informację. W dodatku często podświadomie nie chcemy z nikim gadać, tylko po prostu dojechać do celu, i "dej mnie pani spokój, zarobiony
  • Odpowiedz
@ozjasztracz: Gdybym był młodszy z dziesięć lat i akurat był wolny i do tego dziewczyna by mi się podobała, to bym jednak zareagował trochę inaczej. Ale mnie się takie rzeczy nie przytrafiają.

  • Odpowiedz