Wpis z mikrobloga

Hej mirki, mam złą/dobrą wiadomość. Zaczyna się teraz dla mnie dość ważny okres w życiu, i myślę, że łatwiej będzie mi teraz szło bez wykopu, który pochłania mi ogromne ilości czasu. Mógłbym zrobić zwykłe emoquit, ale jestem zbyt sentymentalnym człowiekiem, a przez te 364 dni, które tu spędziłem, nawet przywiązałem się do tutejszej społeczności. Konto założę znowu, jak zrealizuję swój obecnie największy cel, czyli jak dostanę się na wymarzony uniwerek #zagranico i jak ogarnę resztę mniej ważnych spraw. Pozwolę sobie zawołać kilka osób:

@arkham62 : Wikingiem xD
@Zyvalt @smutna_rzaba : thx cumple za zdjęcia Taylor i nie tylko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@siepet ciebie również muszę zawołać cumplu, może jeszcze kiedyś pogramy na #wykopmc czy czymśtam wspólnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wspodnicynamtb, @metaxy i inne rowerowe mirki: dzięki za motywację do jazdy na #rower (ʘʘ)
@joookub : nie wiem, czy ci dziękować, czy nie, bo przez ciebie wydam cały mój hajs na #3ds ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@grodd_belham: dzięki za śmieszkowanie na radju ( )
@cidelfons: thx za jeże ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@musette @noel_gallagher: dzięki za treścimuzyczne i okołomuzyczne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@b__g: muszę cię przeprosić, bo w pewnym momencie zachowywałem się wobec ciebie dosyć niemiło, a zawdzięczam ci mnóstwo świetnych chwil spędzonych na radju i na #wykopmc
Oprócz tego dzięki @michalkosecki, @neib1, @Al_Ganonim , @szare2, @Kat_rzeznikow!
(kolejność losowa jakby co)

Trzymajcie się wszyscy! (przytula)

#oswiadczenie
  • 22
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.