Wpis z mikrobloga

Kurde, chyba czegoś nie kapuję... Dla tych co się nie orientują: pracuję na kuchni no i nie wiem co myśleć o zachowaniu kolegi, bo ja to raczej unikam kontaktu fizycznego, ale jak już jakiś #!$%@? talerz muszę mu podać to zawsze on musi mnie jakoś dotknąć, a ostatnio tak blisko podchodzi że niechcący ociera się o mnie... Nosz kuźwa.. Nie wspomnę o kontakcie wzrokowym, który jest zajebiście intensywny podczas rozmowy.




#niebieskipasek #rozowypasek #rozowepaski #podrywajzwykopem #logikarozowychpaskow a raczej jej brak w tym wypadku :-D
  • 13
@cirilla1989: Jeden z tych creepów, co naczytał się poradników podrywania na wykopie i teraz ociera się o kobiety. Jak pójdziecie na obiad, to on Ci wybierze co masz jeść i gdzie siedzieć, bo jest taki męski i zaradny. xD

@cirilla1989: W kuchni jesteś, skorzystaj. Najedz się czosnku i cebuli, jak się zbliży, to mu "przypadkiem" nachuchaj, jest szansa, że odskoczy i będzie podświadomie trzymał się minimum metr od ciebie. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ewentualnie możesz mu, tez "przypadkiem", zacząć machać tasakiem przed nosem - tylko uważaj, szkoda by było tego nosa.