Wpis z mikrobloga

A jakby tak stworzyć tag #mojdzienwpracy i opisywać jak wygląda twój zwykły dzień w pracy? Ja z wielką przyjemnością dowiedziałbym się jak wygląda praca kogoś, kto jest recepcjonistą w hotelu, PRowcem dużej korpo, kurierem pokaż całość


@Lallable: loszko cho na hotel
  • Odpowiedz
@Lallable: Ja pier*le, co się z tym mirko dzieje, to ja nawet nie ( ͡° ʖ̯ ͡°). Już nawet prawilnej gównoburzy na głównej nie można znaleźć, tylko sranie się, o co tylko się da. Idąc twoim tokiem myślenia nie można również powiedzieć do dziewczyny "myszko" lub "żabciu", bo to też zwierzęta, które nie kojarzą nam się zbyt przyjemnie :) (jak to napisał kolega @blisher).
  • Odpowiedz
@Lallable:

To jest ignorantem i imbecylem skoro nie zauważa w porównaniu kobiety do zwierzęcia, które kojarzy się jednoznacznie negatywnie nic złego.


Pomijając już niezrozumiały sposób budowy zdania, czepianie się nazywania kobiet "loszkami" (kiedy samo słowo kobieta oznaczało kiedyś osobę pracującą przy świniach xDDD) - to symptom #!$%@? mózgowego wyższego poziomu xD
FilBil - @Lallable: 
 To jest ignorantem i imbecylem skoro nie zauważa w porównaniu k...
  • Odpowiedz
Macie seksualne marzenia o byciu zgwałcona i sponiewieraną,


@Skyworld: Mamy? Powiedz mi jeszcze coś o mojej osobie, czego nie wiedziałam, może się dowiem czegoś równie kretyńsk...ekhm, ciekawego.

uwielbiacie sadystów i 'łobuzów'

Z tego co widzę, to panie które ich uwielbiają występują pod tagami #karyna #bekazpodludzi oraz #lobuzkochamocniej - naprawdę myślisz, że to jest obraz przeciętnej kobiety?
  • Odpowiedz
@Snejku788: Nie. Żaba i mysz nie kojarzą się tak negatywnie jak świnia. Kogo chcesz oszukać? "Gruba świnia", "głupia świnia", "świnia z ciebie", "szowinistyczna świnia". Widziałeś kiedyś na tym miejscu żaby i myszy?
  • Odpowiedz