Wpis z mikrobloga

#pracbaza #korposwiat #korpo #pytanie

A jakby tak stworzyć tag #mojdzienwpracy i opisywać jak wygląda twój zwykły dzień w pracy? Ja z wielką przyjemnością dowiedziałbym się jak wygląda praca kogoś, kto jest recepcjonistą w hotelu, PRowcem dużej korpo, kurierem w DHLu czy kucharzem w krakowskiej restauracji.

Co wy na to? Myślicie, że byłoby zainteresowanie gdybyśmy zaczęli pisać takie krótkie opowieści z swojego dnia? Ja np. mógłbym napisać jak wyglądała praca managera kawiarni, Junior Project Managera firmy zrzeszającej twórców filmów na YouTuba czy Project Managera domu produkcyjnego.

Może dzięki temu zachęcilibyśmy też innych do zmiany pracy, rozpoczęcia przygody z pracą (XD) albo pokazaniu w ogóle, że są zawody o których inni myśleli, że są nudne jak flaki z olejem :)
  • 74
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bratbud: To tylko przykład - ja sam mógłbym napisać o firmach w których już nie pracuję a też może byłoby to ciekawe

@Fracha: napiszę, ale teraz dużo rzeczy jest do zrobienia. myślę, że tak z godziną 17-18 coś się skrobnie ;)
  • Odpowiedz
@koch4m_cie: To proste:
1. Jak wstaniesz to jedziesz do pracy, jak nie wstaniesz to jeszcze nie jedziesz.
2. Jak już dojedziesz to pewnie jakaś kawka, śniadanko.
3. Potem trzeba poodpisywać na maile, które przyszły
4. Potem pasuje odwiedzić PlayRoom - w zależności od zamożności firmy to piłkarzyki/konsola/billard etc.
5. Czas
  • Odpowiedz
@Sixshoes: Bardzo fajny pomysł. Szkoda że zaraz pod tagiem będzie wysyp jakiś pseudo śmiesznych wpisów w stylu:
1. Wstałem
2. Pracowałem
3. Poszedłem spać heehheh xDDD
  • Odpowiedz
@NieznanyAleAmbitny: Akurat u mnie to wygląda inaczej, bo nie wierzę w cuda, no może trochę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Otóż chodzę po różnych instytucjach kulturowych, np. domy kultury, centra kultury, młodzieżowe, biblioteki, i przedstawiam swój pomysł na zajęcia. Niestety wszędzie nie ma kasy albo kadra jest jeszcze z dawnego systemu i przez to niczego nie da się załatwić pozytywnie. Pamiętam, że kiedyś nawet ciężko mi było
  • Odpowiedz