Wpis z mikrobloga

W nortfishu jak sie kupi kawalek ryby (najtanszy 4,39) to dodatki z kuponem sa po 3 zl. Calosc tego zestawu to 7.37, jedzenia na dwie osoby ale mam mala gownoburze bo moj #rozowypasek stwierdzil ze jestem #cebula i nie siedzi teraz kolo mnie a ja jestem smieszkiem poza kontrolo i powiedzialem jej ze jak jest promocja to trzeba korzystac a ona na to zebym sie tylko mirko nie osmieszal bo nawet 3 plusow nie bedzie za takie cebulactwo XD

#obiad #cebuladeals #polakicebulaki #bekazrozowychpaskow #kobiecalogika #wygryw #coolstory
źródło: comment_NpmJ5jzh0hJCcW5PLB3hObUfvpESzuJK.jpg
  • 81
@AndyMoor: Ja ostatnio cały weekend (uczelnia, zjazd), przejadłem w northfish ^^
Mają fajne kupony:
7,50zł za 2 fishburgery,
10 zł za burgera (jakiś większy, fajny, z flaga norwegi w środku, z łososiem chyba) do tego mały napój i małe frytki,
10 zł za jakąs tam rybe, plus dodatki jesz tyle ile sobie nałożysz.

Jedzenie naprawdę smaczne, do tego za nieduże pieniądze można się naprawdę najeść do syta :-)
@AndyMoor: Pozdro colego, właśnie wracam z Fisha :)
Dzisiaj na bogato bo miruna w sosie duńskim, ale zawsze panga :D I dziwna sprawa, że taka tania, bo we #wroclaw 6,90zł + 3zł (kupon)
PS. I mnie tak samo się pytają co za ryba:)
@AndyMoor: eeee.. twój różowy chyba nie wie co to prawdziwa cebula w northfishu. Najlepiej kiedy ludzie w kolejce za Tobą zaczynają się martwić czy zostanie ziemniaczkow/frytek dla nich xd
mogliby zrobić jakieś zawody kto zrobi większą wieżę! ( ͡º ͜ʖ͡º)