Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@FreezMan:
Każdy ma inne priorytety, mnie tylko denerwuje to, że ktoś na siłę chce wpoić innemu swoje. Ty też trochę z dupy wyciągnąłeś to, że grasz na konsoli i jest ci cholernie wygodnie. Mam mały pokoik z racji czego mam komputer podpięty pod TV 42", do tego pad od PS3 i też mogę powiedzieć że mi wygodnie + mam całe centrum multimediów z poziomu łóżka. Bez sensu są te całe wojenki.
@FreezMan: @realbs: @janushek: #!$%@? jak potłuczeni. Są gry, w których liczy się grafika i są takie, w których nie ma to większego znaczenia.

Rozbiega się o to, że konsole hamują rozwój, bo "next-geny" były już przestarzałe w dniu premiery i za mniejszą cenę można kupić PC o takiej samej lub nawet trochę większej mocy.

W GTA V na konsole musieli przecież nawet ograniczyć obliczenia fizyki, żeby chodziło to w
@janushek: a ja mam fullhd na 5 calach a niektórzy juz mi pisza  że gunwo XD
@JackBauer: no to fakt, pc mocno przyspieszylo ostatnio i zapowiada sie ze jeszcze bardziej przyspieszy. ale konsole tez nie powiedzialy ostatniego slowa - widac to bedzie w kolejnych generacjach gier na te konsole, ps4 tez umozliwia niskopoziomowy dostep do sprzętu wiec to raczej kwestia czasu.
Obawiam sie jednak ze konsole nie hamuja rozwój, bo
@alienv: wydałeś właśnie na siebie wyrok pisząc że za 1400zł nie kupisz PC w cenie konsoli. Zaraz Ci jakiś janusz udowodni że można i za 1000 albo mniej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@janushek: Jeżeli R* nie kłamało z wymaganiami rekomendowanymi to bez problemu, nawet w wyższej rozdzielczości, niż na konsolach. Ale to będzie można powiedzieć jutro dopiero.

@alienv: Ale ty teraz o GTA V mówisz, czy o czym? Skąd to możesz wiedzieć, bo wg. R* się da, czy prawda to zobaczymy. Co do innych gier to spokojnie możesz sobie sprawdzić, że taki sprzęt daje radę.
@JackBauer: rozumiem, że od gta na pcta oczekuje się więcej ale nie rozumiem hejtu na konsole. Fajne są nowe ficzerki które będą na pcie (sam mam nadzieję że je sprawdze) ale po co ta gównoburza która platforma jest lepsza?
@FreezMan: Mi to tam wisi na czym kto gra i nie kręciłem nigdy żadnej gównoburzy. Zwracam tylko uwagę na gadanie głupot o super tanich konsolach o magicznych mocach i że grafika nie liczy się w nowych grach.
Ty też trochę z dupy wyciągnąłeś to, że grasz na konsoli i jest ci cholernie wygodnie.


@Howkin: wyciągnąłem to z dupy bo wnerwia mnie ten hejt na konsole bo pc lepszy. Na biurku czy na telewizorze podłączonym do komputera też gra się wygodnie ale mi chodziło bardziej o tą płynność gry niż samo korzystanie z konsoli. :P