Wpis z mikrobloga

@ilmash: Nie wiem jak teraz ale ja w moim 3 letnim już(jak ten czas zleciał) MSI też mam regulację podświetlenia i głośności w strzałkach i szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie, żeby mogło być inaczej.
  • Odpowiedz
@xaxes: Jak na razie mam go trochę ponad rok czasu i jak na swoją cenę dobrze się sprawuje. Jedyna rzecz co nawaliła to odpadł przycisk scrlock, a tak to w porządku. A z twoim co się dzieję?
  • Odpowiedz
@leasy2: Co za debil, ustala klawisze funkcyjne (F1, F2) jako drugorzędne, do których potrzeba nacisnąć "fn".
Druga rzecz to chcesz sobie odświerzyć stronkę, a niech tylko ręka się omsknie to jeb i cała przeglądarka zamknięta.

G500s, od roku i 2 miesięcy, jak narazie wypadły 2 śrubki, większych problemów brak, o grach można zapomnieć, bo rozgrzewa się jak grille na kiełbachy przy akademikach, a do tego wkurzające wifi, które ma tendencja
  • Odpowiedz
@boing: Ja chyba trafiłem na jakiś cud model, poważnie Ci się tak grzeje? Ja na nim przeszedłem parę gierek, może nie na wysokich, ale na niskich i w wiedźmina 2 pograłem i w gta iv i było wszystko ok
  • Odpowiedz
@leasy2: nie masz w nim tak, że jak jest wygaszony, to uruchomi się tylko jak wciśniesz coś na klawiaturze albo przycisk on? Bo u mnie jest tak, że jak rusze myszką podłączoną pod usb, to uruchomi się, ale nie uruchomi się ekran i trzeba restartować :D
  • Odpowiedz