Wpis z mikrobloga

Wiosna na dobre zagościła w #lublin . A jeżeli jest wiosna, to coraz bliżej do momentu kiedy wyjdą na świat te potwornie wielkie #!$%@?.
Mowa tu oczywiście o chrabąszczach. Paskudztwo.
Daj plusa jeśli chcesz żeby zginęły. Scrolluj dalej, jeśli chcesz, żeby przejęły władzę nad ludzką cywilizacją.
#oswiadczenie #chrabaszcz #wiosna #owady
2906518 - Wiosna na dobre zagościła w #lublin . A jeżeli jest wiosna, to coraz bliżej...

źródło: comment_j63cOx5wG7kdEtKWSUk8XoJH7eeQupw3.jpg

Pobierz
  • 18
@2906518: jak byłem mały uwielbiałem chrabąszcze, z kolegami robiliśmy zawody między złapanymi okazami, oczywiście też się człowiek nad nimi nieco pastwił.
Pewnego dnia idąc z mamą na zakupy, zatrzymaliśmy się pogadać z jakąś sąsiadką. Tu nadmienię, że szczerze nienawidziłem takich chwil.... nienawidziłem tego do tego stopnia, że w pewnym momencie oddaliłem się od mamy, po czym wróciłem i ze słodkim spojrzeniem chwyciłem matczyną dłoń.
Mama spojrzała na mnie z uśmiechem po
@2906518: Ciekawostka. W tym roku będzie kumulacja chrabąszczy. Co 3-4 lata pojawia się ich o wiele więcej niż zwykle (ma to związek z 3 letnim rozwojem pędraka pod ziemią przed przepoczwarzeniem). Ostatnia fala była w 2011 roku ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@signap: za duże, stanowczo za duże.
@lnx_: @MisiekQL: ogólnie uprzedzenie do chrabąszczy mam od dzieciństwa. Miałem wtedy z 5 lat. Poszedłem sobie na łąki bo mi się nudziło, a jak wracałem to był wieczór. Tego było tyle, a ja sam. Wlatywały wszędzie, do kieszeni, do kaptura, we włosy. Darłem się niemiłosiernie , biegłem do domu tak szybko jak się tylko dało () a teraz jak