Wpis z mikrobloga

No mircy... w końcu udało mi się kupić samochód :) nie było łatwo znaleźć ( bo np. z CLA sprzedający się wycofał, a po drugie był ciasny :( ) ale dałem radę i robię #pokazauto i #chwalesie ( no bo w sumie tak jest - prawdaż? ;) )
Jednym słowem zawsze chciałem mieć Coupe z napędem na tył i mam :D

#oswiadczenie #pokazzakupy
inb4 : nie jest to jakieś mega amg z milionem koni ale po dzisiejszych kursach jestem baaaardzo zadowolony :D
wołam osoby zainteresowane moim ostatnim wpisem ( http://www.wykop.pl/wpis/11979963/oswiadczenie-motoryzacja-prosze-trzymajcie-za-mnie/ ) :
@benzdriver @Sudokuu - to ja złodziej :D @nowik @iDaft @preditio @Spook @kultywator @bzzmaja @Shewie @m4kb0l @Tomaszu
Pobierz acidd - No mircy... w końcu udało mi się kupić samochód :) nie było łatwo znaleźć ( b...
źródło: comment_9rNzhCiwDgi0H1iblLeHlyyAlsWti7AS.jpg
  • 93
@acidd: PO CO CI TAKIE AUTO? KUPIŁBYŚ STARĄ ASTRĘ ALBO GOLFA I TEŻ BYŁBYŚ W STANIE PRZEMIESZCZAĆ SIĘ Z PUNKTU A DO PUNKTU B. ZA KILKA STÓWEK WYMIENIŁBYŚ AMORKI Z TYŁU, Z PRZODU I KOMFORT PORÓWNYWALNY Z TYM MERCEM. PLASTIKI W ŚRODKU W JAKOŚCI O JAKIEJ DZISIEJSZE AUTO MOGĄ POMARZYĆ. TYLKO CZEKAĆ AZ COŚ CI SIĘ POPSUJE I POJDZIE PO KIESZENI. W STARYM OPELKU CZĘŚCI TANIE JAK BARSZCZ, A I AUTO
@Emdowu: byś się zdzwił jaką cebulą jeździłem :P ale zaczęła się psuć więc... ;)
Wpis dobry :D jakbym słuchał januszy albo mojego starszego kuzyna :P