Wpis z mikrobloga

No mircy... w końcu udało mi się kupić samochód :) nie było łatwo znaleźć ( bo np. z CLA sprzedający się wycofał, a po drugie był ciasny :( ) ale dałem radę i robię #pokazauto i #chwalesie ( no bo w sumie tak jest - prawdaż? ;) )
Jednym słowem zawsze chciałem mieć Coupe z napędem na tył i mam :D

#oswiadczenie #pokazzakupy
inb4 : nie jest to jakieś mega amg z milionem koni ale po dzisiejszych kursach jestem baaaardzo zadowolony :D
wołam osoby zainteresowane moim ostatnim wpisem ( http://www.wykop.pl/wpis/11979963/oswiadczenie-motoryzacja-prosze-trzymajcie-za-mnie/ ) :
@benzdriver @Sudokuu - to ja złodziej :D @nowik @iDaft @preditio @Spook @kultywator @bzzmaja @Shewie @m4kb0l @Tomaszu
acidd - No mircy... w końcu udało mi się kupić samochód :) nie było łatwo znaleźć ( b...

źródło: comment_9rNzhCiwDgi0H1iblLeHlyyAlsWti7AS.jpg

Pobierz
  • 93
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@acidd: Głupie pytanie, może nie na miejscu, jak nie chcesz to nie opowiadaj, ale wystarczy, że powiesz oględnie XD

Co robisz w życiu ? :P

Po prostu robię mały research, komu się powodzi (jak kupiłeś Merca za 100k to zakładam, że Ci się powodzi :P)
  • Odpowiedz
@acidd: Gratuluje ! I oby Ci się wiodło jak najlepiej :) Chciałbym otworzyc jakąś działalność, ale u mnie w domu nie ma takich tradycji, a ja ze swoim kapitałem 1000złotych nie bardzo wiem co zrobić :P

A samochód super, te nowe Mercedesy bardzo mi się podobają :)
  • Odpowiedz
@acidd: Koniecznie zmień tą felgę! :P U mnie w mieście mnóstwo jest E i S z oponami i felgami ukradzionymi od jakichś amerykańskich SUVów, wygląda to okropnie.

Osobiście namawiałbym Cię na Brabusa, ale GranSport ma w swojej ofercie ciekawe koła od Carlssona i nie są takie drogie: http://gransport.pl/index.php/carlsson/mercedes-benz/e-klasa-coupe-c207-i-cabrio-a207/carlsson-felga-1-16-rs-te-18-e-c207-i-a207.html

U mnie jutro zmiana:
iDaft - @acidd: Koniecznie zmień tą felgę! :P U mnie w mieście mnóstwo jest E i S z o...

źródło: comment_WfqEstHlKjG27HH6pfvDwyv975Bk4rbR.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@iDaft: piękne felacze (ʘʘ) a stronę gransport to już przeglądałem z 5 razy ;)
a czy zmienię to zobaczymy, na razie trochę pośmigam i zobaczymy co będzie do zmiany :)
  • Odpowiedz
@iDaft: ło #!$%@?łe - niezła cena :D
@pit3r88: zastanawiałem się... ale zdrowy rozsądek wziął górę :) jak pisałem wcześniej mam na oku modyfikację silnika i jak ją zrobię to będę miał aż za nadto mocy :)
  • Odpowiedz