Wpis z mikrobloga

Mirki co mam zrobić, zamówiłem tarcze do auta, okazało się, że nie pasują (są za duże) mimo telefonicznych zapewnień Pana sprzedającego. Odesłałem je do nich po tygodniu, mieli dobrać pasujące. Niestety nie mogli takowych znaleźć, więc zaproponowali, że jeszcze przeszukają magazyn i dadzą mi znać za dwa dni. Od tamtej pory kontakt się urwał, za 3 dni kończy się spór na allegro, nie wiem co dalej z tym zrobią. Macie jakieś pomysły co do tego, żeby zwrócili mi pieniądze? Wysłałem im pismo odstąpienia od umowy, podałem numer konta do zwrotu, i nic. Nie mam pomysłów.
#cozrobisz #corobic #problem #allegro #prawo #oszust
  • 6
@mudkipz: Nie wiem co Cię tak rozbawiło @Xizor podaje jak najbardziej poprawną i najlepszą drogę.

@yasori: Jak nie odeślą kasy w ustawowym terminie (14 dni od dnia otrzymania oświadczenia) to wysyłasz za potwierdzeniem odbioru wezwanie do zapłaty w którym opisujesz sytuację i żądasz zwrotu pieniędzy wyznaczając przy tym termin (np 7 dni). Jak po 7-u dniach (plus ze dwa dni robocze) to wypełniasz wniosek o wydanie nakazu zapłaty na e-sad.gov.pl,