Wpis z mikrobloga

Drogie #rozowepaski, mam do Was #pytanie.

Trudna sprawa, bo sporo zależy od tego, czy kąpiecie się/bierzecie prysznic rano czy wieczorem, niech to będzie pierwsza część pytania.

Jeśli robicie to wieczorem, tak jak ja, to zakładając, że jesteście pomalowane, to jak, nie myjecie twarzy? Myjecie i malujecie się jeszcze raz?
Mam na myśli sytuację, w której w łóżku czeka na Was jakiś fajny #niebieskipasek - wiadomo, że lepiej się "poprzytulać" (( ͡° ͜ʖ ͡°)) po umyciu, ale z drugiej strony zdjemując makijaż, nawet jeśli nie wstydzicie się chorobliwie swojej twarzy bez XD odejmujecie sobie trochę... No i trochę bez sensu, dla innych się malować, a nie dla swojego niebieskiegopaska?

Z drugiej strony, zakładając że idziecie do niego w makijażu, to kiedy idziecie go zmyć? Śpicie w nim? Bo ja nie lubię na przykład i kiepsko się czuję z tym

Wołam mondre coleżanki @8_in, @suckuba, @Meara.
@ostrzyjnoz, Ciebie nie wołam, bo się nie malujesz :P

I, co mi tam, otaguję jeszcze #seks, yolo.
#firstworldproblems
  • 222
@noelo_cohelo: Nie jestem ekspertem, ale się wypowiem. Nie jestem rózowym, ale się wypowiem. Z góry zaznaczę, że nie jestem metroseksualistą oraz gejem.

Bardzo ciekawy temat.

Ja zawsze ceniłem sobie naturalność, ale naturalność to nie jest na bój zabój bez makijażu "bo odbija mi syf na poduszcze", czy coś tego typu. Jestem zdania (oglądając rózne kanały różowych na YT, przeglądając blogi, czy prasę - po prostu to lubię robić, nie podnieca mnie
@noelo_cohelo: Ja powiem tak - faceci nie są tacy głupi i w większości wiedzą, czy masz na sobie makijaż czy nie. Przynajmniej ci względnie ogarnięci. Jak chcesz swojego faceta nakręcić, to jest wiele dobrych sposobów na to - np. wyślij mu jakieś sprośne i wymowne zdjęcie zupełnie znikąd. Albo napisz mu jakiegoś smsa. Generalnie to facet powinien umieć nakręcić swoją kobietę i wyzwolić w niej tą seksualną naturę.

Druga, zupełnie inna
Bez urazy, ale dlaczego polskie dziewczęta to takie fleje?


@Dutch: you mean Polacy

a tak poważnie to znów się spotykamy w podobnym temacie cumplu, ale wiedziałem że widziałem gdzieś już statystyki i w końcu to znalazłem
http://www.sfora.pl/polska/Wielki-problem-Polakow-z-odorem-Cudzym-i-wlasnym-s60617
nie jest to Wall Street Journal więc warto potraktować te dane z rezerwa, ale jednak:

Z badań dotyczących zwyczajów higienicznych Polaków przeprowadzo­nych przez Zakład Promocji Zdrowia Państwowego Zakładu Higieny wynika, że tylko połowa Polaków
Skąd to dziwne założenie, że dla Waszego faceta bez makijażu jesteście brzydkie?


@DawajMario: może nie brzydkie bo jakby była brzydka to by sobie takiej nie brał, ale na pewno jesteście brzydsze bez makijażu od wersji z makijażem.
Brzydkie dziewczyny to powinny ustawowo być zobowiązane do makijażu.
EJ #!$%@?, protestuję. Samce, #!$%@?, alfa. Nie jesteście zabawni z tym "idźcie na wizaż", "idźcie na kafeterię", "co ja czytam usuncie konta" - #niebieskiepaski tworzą z całą pewością więcej rakowego contentu niż różowe.
Podam przykładowe tagi #ubierajsiezwykopem #csgo #silownia - typowo męskie (lub "męskie") tagi. Dajcie różowym czasem coś popisać.

Inna sprawa, że cały wątek jest epicko-lulzowy, ale bez chamstwa.
źródło: comment_CZVIQw8bhbUewvZQFucYEG1c4Wpxojxt.jpg
@noelo_cohelo: Dla mnie trochę dziwne pytanie a to z tego powodu, że gdy masz gorące seksy to i tak makijaż Ci spłynie/rozmaże się w związku z tym będziesz wyglądać gorzej niż jakbyś nie miała go wcale.
Przynajmniej mam tak ja i koleżanki :3
Poza tym jeśli mieszkasz z facetem lub pomieszkujesz z nim no to nie wiem jakim cudem musiałabyś walczyć z tym, żeby czasem nie widział Cię bez makijażu :)
ciepłe kluchy, dużo mniej zadbane niż wcześniej, nawet mniej zadbane niż poza domem


@Sh1eldeR: Makijaż w domu/łóżku =/= zadbanie, przynajmniej w mojej opinii.
@noelo_cohelo:

Zadbanie to zgrabna sylwetka, zdrowa skóra i włosy, ładna fryzura, wypielęgnowane paznokcie, usunięte zbędne owłosienie, zdrowe białe zęby, ogólna higiena reszty ciała typu czyste uszy i tak dalej - wiadomo ;)

Wtedy po domu mogą być nawet jakieś "modne dresy" - dobrana jakaś wygodna stylizacja typu
  • 2
@Airbooz: Nie poderwałam faceta na makijaż i nie będę starała się utrzymać go przy sobie makijażem, przecież nie o to chodzi w związku i w łóżku... A jeśli dla Ciebie brak makijażu zabija pikanterię w związku, to cóż, współczuję Twojej partnerce. Przypuszczam,że właśnie faceci z takim podejściem jak Twoje (brak makijażu = nieatrakcyjna, nieseksowna kobieta, zero pikanterii) budzą u kobiet rozterki "jak mam mu się pokazać w łóżku bez makijażu/w rozmazanym
@suckuba: nein. Moja żona jak chce przyswirowac mega akcję w 'łóżku' to robi się na bóstwo, bielizna, klimacik. O takiej sytuacji mowię. Co innego szybkie seksy. Wtedy to nawet piżamy do końca nie zdąży zdjąć :D kocham moja panią bez makijazu jak i z nim, ale fajnie jest zobaczyć, jak stara się po to, żeby te chwile intymne były czasem czymś więcej niż tylko kopulacja z grą wstępna lub bez
@noelo_cohelo: ja #!$%@?. Nie przeczytalam wszystkiego ale jak widze niektore komentarze to mam raka.
Serio? Az tak sie wstydzisz swojej cery/twarzy bez makijazu?
Dzizas, a te osoby, ktore spia w makijazu to chyba nie widzialy co sie ze skora potem dzieje. pewnie, nie dbajcie o cere teraz a za 20 lat narzekajcie ze nikt was nie chce, ze jestescie stare, brzydkie i pomarszczone. O wyglad, pielegnacje i estetyke skory tez trzeba
  • 1
@Airbooz: Nie chce mi się szukać mojego wpisu, ale chyba napisałam tam coś o tym,że makijaż przy okazji "stylizacji" łóżkowej jest ok. A malowanie się specjalnie, bo "wstyd pokazać się bez" to głupota. Więc skoro masz podejście podobne do mojego, nie rozumiem dlaczego wyskoczyłeś z tekstem,że takie jak ja zabijają pikanterię w związku.
  • 2
@noelo_cohelo: Od początku stawiam na naturalność. Nie mam problemów skórnych, które musiałabym zakrywać, więc jeśli facetowi nie podoba się naturalna, gładka twarz, tylko woli panie z makijażem, to pewnie nawet się mną nie zainteresuje (i pewnie ze wzajemnością), więc i w łóżku z nim nie wyląduje, także zupełnie odpada mi taki "problem".