Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, Wykopowicze! ( ͡º ͜ʖ͡º)

zależy nam aby możliwie jak najszybciej wdrożyć wszystkie poprawki i sugestie, które od Was otrzymujemy, dlatego nie zwalniamy tempa. Przygotowaliśmy kolejną aktualizację #wykopchangelog A w niej:

- poprawiliśmy algorytm sortowania aktywnych znalezisk na Wykopalisku;
- na Mikroblogu wprowadziliśmy gorące z ostatnich dwóch godzin;
- zwiększyliśmy rozmiary awatarów, poprawiliśmy również sposób prezentacji loginu;
- brak ukrywania zakopu na widoku znaleziska;
- wdrożyliśmy również szereg optymalizacji poprawiających błędy na urządzeniach mobilnych.

O kolejnych zmianach na bieżąco informujemy pod tagiem: https://wykop.pl/tag/wykopchangelog - zapraszamy do obserwowania. Cały czas zbieramy również Wasze sugestie, dlatego dziękujemy, że tak licznie się nimi dzielicie.

#nowywykop #wykop #internet #naprawiamy
  • 203
Z mojego punktu widzenia, a mam tu konto 15 lat i widziałem już wszystko, kluczowe, aby wypok zaczął się kręcić jest:

1. Poprawa motywu nocnej, najlepiej na to co zaproponował @tentin_quarantino, przyznajcie się do błędu, z domyślnego nie da się korzystać.

2. dodanie na dzwoneczku powiadomień z tagów i osobno obok powiadomień, że ktoś do nas napisał / nam odpisał / nas zawołał, plus w nawiasie cyferka ile tych powiadomień jest
@wykop
apka, nadal na mikro kursy ciężko ogarnąć gdzie się kończą te trzy komentarze, a gdzie nowy wpis. To jA krytyczna rzecz bo po kilku minutach mam dość.
Gorące z 6h to już są wpisy bez komentarzy z dosłownie paroma plusami. Z 2h nawet nie chcę patrzeć.

cytowanie/odpowiedz w apce czyści wiadomość - nie da się przez to odpowiadać paru osobom nie da się odpowiadać i cytować - to zabija konwersacje bo