Wpis z mikrobloga

Osoby, które chciałby otrzymać podwójne zaproszenia na wydarzenie "The Best of STAND-UP by Comedy Lab", zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie. Zadanie konkursowe nie jest trudne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Podziel się z nami wydarzeniem ze swojego życia, które spokojnie mogłoby stać się tematem stand-upowego żartu! Autorzy siedmiu najciekawszych odpowiedzi, otrzymają od nas podwójne zaproszenie na wspomniane wyżej wydarzenie.


#standup #comedylab #krakow #konkurs #wykop
wykop - Osoby, które chciałby otrzymać podwójne zaproszenia na wydarzenie "The Best o...

źródło: comment_LPxBQTHlK8ugEEAYVKxoDRqSjWrWPlCE.jpg

Pobierz
  • 66
@wykop:

Mimo 24 lat dalej mieszkam z rodzicami i jak pewnie się domyślacie całe swoje dni spędzam przed komputerem. Niedawno matka wpadła na świetny pomysł, by wyrwać mnie z tego stanu. Postanowiła, że zaprosi jakąś swoją koleżankę, razem z jej córką, która jest w moim wieku. Super pomysł #!$%@?. Jak tylko o tym usłyszałem, dosłownie zrobiło mi się zimno, a serce prawie wyskoczyło mi z klatki piersiowej. Mimo usilnych błagań i
@wykop: jestem fanatykiem tramwajów (chociaż nie mam domu #!$%@? wagonami :D) Kiedyś moje miasto kupiło nowe tramwaje i miały przyjechać w nocy około 2-3. Nie chciało mi się spać bo #nocnazmiana więc pomyślałem że podjadę zobaczyć (mam blisko zajezdnię). U mnie w mieście tory biegną obok drogi nie tak jak w wielu miastach w drodze. Zatrzymałem się samochodem po drugiej stronie drogi (czyli trochę daleko od torów) i czekam...czekam... w pewnym
Jak pewnie większość z was wie, poszedłem wczoraj na randke...

Jako że byłem delikatnie spóźniony wszedłem do lokalu w poszukiwaniu swojej być może przyszłej żony... Dostałem sporo porad od wykopowiczów... wymieniłbym was tutaj, ale boje się że kogoś pominę... i byłem dość pewnym siebie.

Mimo wszystko byłem troszeczkę zestresowany, w końcu to piewsza randka i nie wypada się spóźnić i trzeba jakoś w miarę dobrze wypaść...
Wchodząc do lokalu rozejrzałem się do
@wykop:

Elo Wykop, chciałbym opisać co #!$%@?łem ostatnio. Wczoraj nie miałem czasu tu pisać bo mocno zajęty #!$%@? żarcia i ogólnie świętowaniem, jednak to co #!$%@?łem chodzi za mną niemal bez przerwy xD
Also, cała sytuacja miała miejsce w kościele xD. Jestem tym słynnym wykopkiem-katolem, może nie takim hardym, ale jestem w kościele w każdą niedzielę, zawsze na swojej ulubionej mszy wieczornej na godzinę 18. Kościół jest mały, miejscowość też dość
@wykop:
Lato, noc pod namiotami. Kolega przysnął tak, że mu nogi wystawały z namiotu. Jako że było bardzo wesoło postanowiliśmy to wykorzystać. No i myślimy co by tu zrobić.
- Może ściągniemy mu buty ?
- Nie bo jeszcze zmarznie i się przeziębi.
- To może ściągniemy buty, nasypiemy kamieni i założymy z powrotem ?
- Nie bo jak wstanie to sobie jeszcze nogi połamie.
- To może zwiążemy mu sznurówki
@wykop:

Maj, jest ok 23 trochę popadało i ślisko.

Wracałem od kolegi, i jako że warunki sprzyjają to na rondzie bokiem(na drodze pusto)
Zjechałem z ronda i przed siebie do domku, w lusterku widzę jak z ronda zjeżdża jakiś samochód i gwałtownie przyspiesza (światła pracują góra dół).
Zbliża się do mnie i niebieskie , niebieskie, niebieskie :/

No cóż fajnie ciekawe za co mandat dostanę.
Zatrzymuje się, podchodzi policjant, bierze dokumenty
@wykop: A propos dzielenia się wydarzeniami. Kiedyś jeszcze w gimbazie był taki Michał co zawsze był przygotowany na lekcje, zawsze miał zadania domowe, dobrze się uczył itp. Pewnego dnia pojechałem na rower i koło Biedronki jak chciałem przejechać na drugą stronę ulicy (jechałem po ścieżce rowerowej przy chodniku) patrzę na prawo- nic nie jedzie, na lewo też, no to jadę, a że światło miałem zielone to niczego się nie bałem i