Wpis z mikrobloga

Osoby, które chciałby otrzymać podwójne zaproszenia na wydarzenie "The Best of STAND-UP by Comedy Lab", zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie. Zadanie konkursowe nie jest trudne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Podziel się z nami wydarzeniem ze swojego życia, które spokojnie mogłoby stać się tematem stand-upowego żartu! Autorzy siedmiu najciekawszych odpowiedzi, otrzymają od nas podwójne zaproszenie na wspomniane wyżej wydarzenie.


#standup #comedylab #krakow #konkurs #wykop
Pobierz wykop - Osoby, które chciałby otrzymać podwójne zaproszenia na wydarzenie "The Best o...
źródło: comment_LPxBQTHlK8ugEEAYVKxoDRqSjWrWPlCE.jpg
  • 66
@wykop: W dzieciństwie potknąłem się o kabel z lampy stojącej, takiej jak na zdjęciu. Lampa spadła na mnie. Od tamtej pory, systematycznie przez trzy lata, średnio raz w miesiącu miałem sen. Lampa mnie goniła a gdy mnie dopadła to... zjadała mi dupę. Goniła mnie wszędzie: na podwórku, w parku, na placu zabaw. Raz miała nawet założoną jedną łyżwę i goniła mnie po lodowisku. Tam też mi zjadła dupę ( ͡°
Pobierz kukukulfon - @wykop: W dzieciństwie potknąłem się o kabel z lampy stojącej, takiej ja...
źródło: comment_bupdgvSMEL5Ak3yfY5WhSsQP4cQ4E0mq.jpg
(Dobra, mam nadzieję, że nie wpiszę się tym samym w grono spedalonych mirkośmieszków, ale dziewczyna chciała na stand-up pójść, więc czułbym wyrzut, gdybym nie spróbował, a historyjka, powiedzmy sobie, jest).

@wykop

Ja lvl 16 albo coś
Hehehe
Żartuję, napiszmy po ludzku:

Miałem w liceum trefną ekipę, dużo jaraliśmy we czwórkę, lecz przyjaźń to żadna była.
Tego pięknego lipcowego popołudnia/wieczoru odbywały się nie tylko Dni Miasta, z koncertem na boisku nad jeziorem, ale
Urywki opowieści które usłyszałem od pracownic siedząc u fryzjera. Opowieści z cyklu mirki co tu się #!$%@?ło.
U fryzjera jestem ja i 2 pracownice. Jedna drugiej się, żali. Nie wiem czemu ale mówi, że czegoś bardzo żałuje. Bardzo jej głupio. Zastanawia się czy powiedzieć o tym jemu.
W tym momencie zacząłem się zastanawiać co tu się ale pokerface na twarzy i mówię jak chcę zostać obcięty.
W międzyczasie tamta ciągle się żali,
@wykop Jak byłem mały (miałem ok 6 lat) chciałem być elektronikiem. Stwierdziłem że to nie musi być trudne. Starsi bracia już wtedy mieli swoje samochody (są 13 i 16 lat ode mnie starsi). Walał się wtedy po pokoju jednego z nich głośnik samochodowy. Stwierdziłem: zrobię radio. Wziąłem owy głośnik, dwa druciki aluminiowe, włożyłem ostrożnie, osobno do każdego otworu listwy zasilającej (o dziwo już wtedy wiedziałem że nie wolno dotykać ich razem (
Jak starzy budowali dom nad jeziorem to po małej imprezie w nocy zachciało mi się lać (spaliśmy w drewnianym domku obok) i poszedłem do kibla w tymże nowym domu, bo przecież nie jestem jakiś dziadek leśny żeby przez płot do lasu lać, jeszcze po pijaku. Jako, że budowa nie była skończona to w środku warunki były średniowieczne ale kibelek był ta lala. Pech chciał, że po ciemku pomyliłem drzwi i wszedłem do
Swojego czasu (na pierwszym roku studiów) wybrałem się w podróż na Alaskę. Zapewne większość z Was wie, że na Alasce dróg za dużo nie ma i dlatego bardzo popularne są samoloty. Latają wszyscy, są nawet taksówki powietrzne. Latałem więc i ja. Problem jest jednak, gdy wylot z Anchorage do Tomiak(miejsca w którym miałem pracować) ma się wcześnie rano. Tak tez się złożyło, że z Denali Parku wróciliśmy około 1 w nocy i