Wpis z mikrobloga

#stulejacontent #przegryw #twnogf

Elo, historia mojego przegrywu:
- 20 lat
- fobia spoleczna
- wychodze tylko do sklepu i na uczelnie
- na komputerze spedzam 8-12h dziennie
- uzależniony od p---o - potrafie oglądać p---o do 6h, 3-4 razy w tygodniu
- raz trzymałem dziewczyne za reke (po pijaku taka 4/10)
- z wyglądu 1/10, suchoklates
- w csa 18h w ostatnich 2 tygodniach (nadal silver)

Z pozytywow:
- na uczelni jakoś sobie radze
- chce wyjsc z przegrywu
- zapisałem sie na silke zeby nie byc suchoklatesem i wskoczyc na 2/10
- zbieram sie w sobie, aby zapisac sie do psychologa, żeby wyjsc z fobii spolecznej, uzaleznienia od internetu i p---o

Jakieś rady? Konto najprawdapodobniej usune jutro albo ten post.
  • 81
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@psi-nos: Fobia społeczna mija tam gdzie zaczyna się rutyna. Samo chodzenie na zajęcia nie jest stresujące - siedzisz tylko w ławce. Gorzej kiedy masz iść do tablicy lub wygłosić coś przed całą salą, wtedy zaczynam drżeć, pocić się i drży mi głos. Na szczęście takie sytuacje zdarzają się 0-2 razy na semestr.
  • Odpowiedz
@JazzBlurr: Jak byś miał jednego ziomka to lepiej z nim na browakra, a i słuchaj wiem że zaraz będzie hur dur ciemnogród ale wiele moich znajomych Jest zdania że ogarnięty ksiądz spowiednik jest lepszy od psychoterapełt na początek, (conajmniej dlatego że jest tańszy) skąd jesteś ?
@toster15:
  • Odpowiedz
@wytrzzeszcz: Mam jednego ziomka, ale on ma swoje problemy, przez co wychodze z nim 1-2x w miesiacu na jakiegos szybkiego browara tylko.

Co do księdza - odpada, przejdę się na początek do psychologa. Powiedzmy, że jestem z okolic Wrocławia.
  • Odpowiedz
@toster15: Na końcu jest "Samouczek" i pierszy quest jest "zapytaj o godzinę" wiec wiem co mówie, czytałem kawałek, otworzyła oczy, kumpel całość przeczytał i ma laskę 9/10 (a też był stulej swego czasu)
  • Odpowiedz