Wpis z mikrobloga

#coolstory #truestory #wiara #katolicyzm #teologia #kosciol #ksiadz
Ja, 24 lvl po 8 latach postanowiłam za namową narzeczonego pójść do spowiedzi.
Nie otrzymałam rozgrzeszenia, bo mieszkam z narzeczonym, którego naprawdę kocham i zamierzam poślubić (za jakieś 2 lata, bo to też kosztuje).
Wiem, że u innego księdza pewnie dostałabym rozgrzeszenie, ale jakoś straciłam wiarę w rzetelność spowiedzi.
Mój narzeczony bez problemu dostał rozgrzeszenie, a mówił więcej grzechów.
Może mi ktoś wytłumaczyć o co w tym wszystkim chodzi? Jaki jest sens spowiedzi i czy w ogóle jest? Czemu rozgrzeszenie zależy od 'widzimisie' księdza?
  • 114
czy mam odpowiedzieć na podobnym poziomie

cóż, jeśli ktoś potrzebuje, by zebranie starych, zgorzkniałych dziadków mówiło mu, co ma robić.

Bawi mnie mimo wszystko, jak zmanipulowali znaczenie cudzołóstwa i wszystkie pelikany łykające to bezrefleksyjnie. Cóż, ktoś musi być na dole, ciao.

stwierdzeniem, że takie epitety powinieneś kierować raczej do swojej matki?


@NoMercyIncluded: Kurtyzano ze schizofrenią, proszę Cię...
Danke, zaorane.


@NoMercyIncluded: Nie wiem o co chodzi, ale masturbowanie się własnymi tekstami jest niezdrowe. Rzucasz jakieś głupoty 3 po 3, a później jeszcze sobie gratulujesz (salutujesz przy tym do lustra?). Czy to nie jest objaw schizofrenii?

Dorośnij
@zerozero7: sam się zaorałeś. Podziękowałem ci. Czuję zażenowanie z powodu mimowolnego tłumaczenia sobie twojej ociężałości umysłowej twoją wiarą i standardową relacją "wiara wyklucza logikę"...
Ehhh. Niech będzie. Wygrałeś, mam schizofrenię, ta choroba ma objawy zupełnie takie, jak opisałeś. A teraz wybacz mi jak brat chrześcijanin, bom zgrzeszył ( ͡° ʖ̯ ͡°)