Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@xhxhx: Ej a może poczytaj co to jest cellulit i na czym polegają zaburzenia przez które się tworzy. Może się dowiesz czemu czasem grube kobiety nie mają cellulitu a chude nastolatki mają xD
Może i grube rzadko mają ładne ciało, ale ja #!$%@?, o jakich my tutaj grubych mówimy w kontekście tego zdjęcia? Przecież to jakaś porażka.. Ok, te zdjęcia pewnie są przerobione, ale jakie nie są w dzisiejszych czasach? Jak
generalnie każda kobieta niezależnie czy szczupła czy z nadwagą jest brzydka, możecie sobie debatować kto ładniejszy, kto bardziej kobiecy ale i tak kobiety w zdecydowanej większości, bez makijażu nie są atrakcyjniejsze od facetów
@darosoldier: Przez lata różnorakich związków i przygód (jestem po 30-tce) doszedłem do wniosku, że lubię jak mam za co chwycić - ale bez przesady oczywiście. Na tym zdjęciu generalnie panie z figury i z twarzy są w okolicach mojej osobistej dziesiątki, chociaż oczywiście grafik się napracował (sam pracuję w Photoshopie). Próbowałem znaleźć to zdjęcie bez retuszu, ale bez rezultatu.

Dodam jeszcze, bo z doświadczenia wiem, że wiele osób tutaj obraz kobiety