Wpis z mikrobloga

@lukasz9876: Ja mam ciasne mieszkanie bo mieszkam w bloku, ale moja rodzinka stara się wychodzić z nim jak najczęściej i najdłużej. Twój sposób jest ok, ale co niektórzy mają to kompletnie gdzieś.
@CzarnyOwiec: mój różowy kiedyś mi opowiedział jak to jej mama zadzwoniła i powiedziała, że były skargi, bp psy były na krótkim łańcuchu i że jest z towarzystwa opieki nad zwierzętami i jeśli się nie zmieni to to będą
@lukasz9876:
No więc uwierz, że to #!$%@? nie jest ok. Pies ma jeszcze kilka innych potrzeb niż pobieganie po wsi z mega czujnym właścicielem... Jeśli uważasz. że 2h biegania spełnia jego potrzeby stadne i poznawcze to jesteś w błędzie. Przypomina to bardziej więzienie o zaostrzonym rygorze i dwie godziny spacerniaka. Różnica jednak jest taka, że pies nie popełnił żadnej zbrodni, a odbywa karę. Dostanie michę jakichś pomyj, przejdzie się tą samą
@lukasz9876: błagam, zrób mu kojec, ja swojemu zrobiłem sam, satysfakcja megat, a piesek nie będzie musiał męczyć się na łańcuchu
w ogóle to izolowanie psa to #!$%@?, pies to zwierze, które potrzebuje swojej rodzinyt, grupy, pies który całe życie siedzi w kojcu i widzi swojego pana tylko godzinę dziennie glupieje
@pekas: ważne by nie był dłuższy niż meter, bo się kundel zbiesi ! ()
Mojemu Rott, stawiam budę pod płotem już czwarty rok.
W końcu pozna zapach rdzy na kecie, bo naokoło same księciunie (
@pekas: Ja bym raczej powiedział o ludziach którzy całe życie trzymają psa na łańcuchu. Moi rodzice mieszkają na wsi, nie mają jeszcze ogrodzenia i często nie ma ich przez większość dnia. W takim przypadku chyba lepiej dać psa przy budzie na łańcuchu (moi mają 9 metrowy) żeby sobie tam siedział i jak się mu zachce lać czy srać to może zrobić to bez problemu.
Rano go zaprowadzają na łańcuch, wracają z
@peka: ty naprawde myslisz, ze skoro pies jest na lancuchu, to soe go karmi raz na 4 czy tam iles dni i jak jest chory, to sie go wali szpadlem przez leb? Chyba mamy tu debila albo trolla. Nie wierze, ze dzieki kilku przypadkom w polsce mozna tak generalizowac wszystkich.