Wpis z mikrobloga

Witam #mirki, z okazji zbliżających się świąt chciałbym zrobić dość spore #rozdajo w którym byłoby do wygrania 7 książek, 1 słuchowisko, 2 gry oraz 2 filmy
Jak widzicie nagród jest sporo, więc zwykłe plusowanie nie wystarcza i musielibyście spełnić dwa warunki
Po pierwsze zaplusować ten wpis
Po drugie wejść na mego bloga

http://hacerking.blogspot.com/

i kliknąć w jedną z reklam znajdujących się na nim.
Dlaczego proszę o kliknięcie w reklamę? Ponieważ potrzebuję pieniędzy i to bardzo. Jeśli ten wpis wielu zobaczy i kliknie na moim blogu, jest szansa, że uda się zebrać sumę, dzięki której google mi wypłaci kasę. Gdy to się stanie rozlosuję za pomocą #randommirko osoby, które dostaną nagrody.
Fakt, zamiast wam dawać je, mógłbym po prostu to sprzedać, ale cholernie lubię #mirko, więc wolę zrobić #rozdajo.
Jeśli ktoś z was postanowi wziąć udział, to proszę, tylko raz kliknijcie w reklamę oraz posiedźcie 10 sekund na stronie do której was odeślę.
Tutaj macie liste nagród

Brian Freeman "Cmentarzysko"
Robert Cichowlas oraz Łukasz Radecki "Pradawne zło"
Zbiór opowiadań "17 szram" z autografem jednego z autorów opowiadania
Robert Kirkman "Walking Dead, narodziny gubernatora"
Dorota Held "Wakacje z ojcem"
Stanisław Lem "Cyberiada"
Salomon Northup "Zniewolony"
Słuchowisko "Żywe trupy"
Gra "Battlefield 2 Deluxe Edition
Gra "Burnout Paradise City"
Film "Dzika banda" wydanie dwupłytowe
Film "Faceci w czerni edycja 4K" Bluray

Jeśli zobaczę duże zainteresowanie tą akcją i na adsense nie dostane bana, to dorzucę jeszcze jakieś książki Stephena Kinga.

Jeśli kogoś interesuje dlaczego potrzebuję pieniędzy, to zapraszam do spojlera, tylko uprzedzam, jeśli macie alergie na #gorzkiezale to nie wchodźcie.


Więc zamiast brać was na litość i prosić byście mi pieniądze lub coś do jedzenia wysłali, wolę zrobić takie rozdajo.
#zebrolajki #zebrajzwykopem #rozdajo
  • 69
@MasterSoundBlaster: Ale ja sprzątam cały czas, tylko tydzień temu jej odbiło i zabroniła mi jeść, więc praktycznie głodowałem, więc przez kilka dni postanowiłem niesprzątać, a że jej sie nie chciało zmywać, to dzięki temu mam chociaż obiad zapewniony, bo zobaczyła, że bez mojej pomocy syf w domu
PS Z wadą serca i słuchu to nie żart, wadę wykryto w wieku 5 lat, a w wieku 6 lat lekarze uszkodzili mi słuch