Wpis z mikrobloga

Witam #mirki, z okazji zbliżających się świąt chciałbym zrobić dość spore #rozdajo w którym byłoby do wygrania 7 książek, 1 słuchowisko, 2 gry oraz 2 filmy
Jak widzicie nagród jest sporo, więc zwykłe plusowanie nie wystarcza i musielibyście spełnić dwa warunki
Po pierwsze zaplusować ten wpis
Po drugie wejść na mego bloga

http://hacerking.blogspot.com/

i kliknąć w jedną z reklam znajdujących się na nim.
Dlaczego proszę o kliknięcie w reklamę? Ponieważ potrzebuję pieniędzy i to bardzo. Jeśli ten wpis wielu zobaczy i kliknie na moim blogu, jest szansa, że uda się zebrać sumę, dzięki której google mi wypłaci kasę. Gdy to się stanie rozlosuję za pomocą #randommirko osoby, które dostaną nagrody.
Fakt, zamiast wam dawać je, mógłbym po prostu to sprzedać, ale cholernie lubię #mirko, więc wolę zrobić #rozdajo.
Jeśli ktoś z was postanowi wziąć udział, to proszę, tylko raz kliknijcie w reklamę oraz posiedźcie 10 sekund na stronie do której was odeślę.
Tutaj macie liste nagród

Brian Freeman "Cmentarzysko"
Robert Cichowlas oraz Łukasz Radecki "Pradawne zło"
Zbiór opowiadań "17 szram" z autografem jednego z autorów opowiadania
Robert Kirkman "Walking Dead, narodziny gubernatora"
Dorota Held "Wakacje z ojcem"
Stanisław Lem "Cyberiada"
Salomon Northup "Zniewolony"
Słuchowisko "Żywe trupy"
Gra "Battlefield 2 Deluxe Edition
Gra "Burnout Paradise City"
Film "Dzika banda" wydanie dwupłytowe
Film "Faceci w czerni edycja 4K" Bluray

Jeśli zobaczę duże zainteresowanie tą akcją i na adsense nie dostane bana, to dorzucę jeszcze jakieś książki Stephena Kinga.

Jeśli kogoś interesuje dlaczego potrzebuję pieniędzy, to zapraszam do spojlera, tylko uprzedzam, jeśli macie alergie na #gorzkiezale to nie wchodźcie.


Więc zamiast brać was na litość i prosić byście mi pieniądze lub coś do jedzenia wysłali, wolę zrobić takie rozdajo.
#zebrolajki #zebrajzwykopem #rozdajo
  • 69
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@hacerking: szczerze? jest mnostwo prac gdzie nie musisz robic zadnych badan... albo zatrudnij sie na czarno, wtedy nic nie wymagaja, albo pracuj sprzed kompa... a nie placzesz tu ze nie masz co jest :/

serio wszedlem tu i chcialem Ci wyslac kase bo myslalem ze jakas tragedia zyciowa, a Ty po prostu jestes troszke nieudolny i szukasz wymowki w wadzie serca...
  • Odpowiedz
@Perlo: To powiedz mi #!$%@? gdzie mam znaleźć pracę a czarno? Nie mam jak ogarnąć, znajomi wszyscy albo studiują albo pracują poza moim miastem, więc nie bardzo mam się dowiedzieć. W grudniu pracowałem na czarno, po znajomości, ale ja idiota myślałem, że kierownik spoko koleś, a jak dowiedział się, że na serce chory jestem, to następnego dnia juz nie kazał mi przychodzić. Najlepsze, że praca polegała na wylewaniu aniołków gipsowych,
  • Odpowiedz
@Pertaseth: Nie wiem czy to żart czy nie, ale nie chcę, ponieważ nie mam zamiaru od nikogo brać choćby grosika, coś mi mówi, że tak nie wypada, nawet mimo, iż mam tak #!$%@?ą sytuację finansową, więc pozostanę przy nadziei, że google nie da mi bana i uda mi się uzbierać kwotę potrzebną do wypłaty
  • Odpowiedz
@Pertaseth: Z Krotoszyna jestem, no niby nie powinno, a jednak mam problemy, a już w cholerę cv wysłałem i najdalej gdzie zaszedłem to do rozmowy kwalifikacyjnej, a potem zero odzewu, gdy dowiadywali się o wadzie serca. Boli to, że lekarka nie dopuściła mnie do robienia kursu na wózek widłowy, ale cóż, life is brutal
  • Odpowiedz
@hacerking: U mnie można bez umowy pracować przy segregacji odpadów na wysypisku. Ja wiem, że praca jest #!$%@?, ciężka (pracowałem tam jeden dzień, więc wiem) ale w zasadzie nie wymaga żadnych kwalifikacji. To tylko 8 zł na godzinę na rękę, ale zawsze to coś.

Przeglądaj portale, wysyłaj CV. Do mnie dzwonili, i mimo że odmawiałem, bo proponowali śmieszne stawki (rzędu 5 złotych) to jednak odzew jakiś był.
  • Odpowiedz
@Pertaseth: Wiesz, ja bym taką robotę przy segregacji wziął z pocałowaniem ręki, bo nie boję się pracy, nawet ciężkiej, a nawet lubię ją, bo człowiek taki jakiś bardziej szczęśliwy wtedy jest i czuje, że zarabia. Fakt, swoja karierę chcę związać z jakimś zawodem pisarskim, ale wiem, że trochę to zajmie, a nie chcę siedzieć na dupie i nic nie robić
  • Odpowiedz