Wpis z mikrobloga

Witam #mirki, z okazji zbliżających się świąt chciałbym zrobić dość spore #rozdajo w którym byłoby do wygrania 7 książek, 1 słuchowisko, 2 gry oraz 2 filmy
Jak widzicie nagród jest sporo, więc zwykłe plusowanie nie wystarcza i musielibyście spełnić dwa warunki
Po pierwsze zaplusować ten wpis
Po drugie wejść na mego bloga

http://hacerking.blogspot.com/

i kliknąć w jedną z reklam znajdujących się na nim.
Dlaczego proszę o kliknięcie w reklamę? Ponieważ potrzebuję pieniędzy i to bardzo. Jeśli ten wpis wielu zobaczy i kliknie na moim blogu, jest szansa, że uda się zebrać sumę, dzięki której google mi wypłaci kasę. Gdy to się stanie rozlosuję za pomocą #randommirko osoby, które dostaną nagrody.
Fakt, zamiast wam dawać je, mógłbym po prostu to sprzedać, ale cholernie lubię #mirko, więc wolę zrobić #rozdajo.
Jeśli ktoś z was postanowi wziąć udział, to proszę, tylko raz kliknijcie w reklamę oraz posiedźcie 10 sekund na stronie do której was odeślę.
Tutaj macie liste nagród

Brian Freeman "Cmentarzysko"
Robert Cichowlas oraz Łukasz Radecki "Pradawne zło"
Zbiór opowiadań "17 szram" z autografem jednego z autorów opowiadania
Robert Kirkman "Walking Dead, narodziny gubernatora"
Dorota Held "Wakacje z ojcem"
Stanisław Lem "Cyberiada"
Salomon Northup "Zniewolony"
Słuchowisko "Żywe trupy"
Gra "Battlefield 2 Deluxe Edition
Gra "Burnout Paradise City"
Film "Dzika banda" wydanie dwupłytowe
Film "Faceci w czerni edycja 4K" Bluray

Jeśli zobaczę duże zainteresowanie tą akcją i na adsense nie dostane bana, to dorzucę jeszcze jakieś książki Stephena Kinga.

Jeśli kogoś interesuje dlaczego potrzebuję pieniędzy, to zapraszam do spojlera, tylko uprzedzam, jeśli macie alergie na #gorzkiezale to nie wchodźcie.


Więc zamiast brać was na litość i prosić byście mi pieniądze lub coś do jedzenia wysłali, wolę zrobić takie rozdajo.
#zebrolajki #zebrajzwykopem #rozdajo
  • 69
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MasterSoundBlaster: No dobra, przyznaję, że za sprzątanie mam żarło. Uzasadnia tym, że nie mam pracy, nie widzi tego, że składam cv oraz myśli, że ja specjalnie nie odbieram telefonów od przyszłych pracodawców. Kit, że nikt nie dzwoni, ale ma takie urojenia(Mógłbym z tym bardziej się rozpisać, ale wiem, że ludzie mają alergię na żale)
  • Odpowiedz
@MasterSoundBlaster: Ale ja sprzątam cały czas, tylko tydzień temu jej odbiło i zabroniła mi jeść, więc praktycznie głodowałem, więc przez kilka dni postanowiłem niesprzątać, a że jej sie nie chciało zmywać, to dzięki temu mam chociaż obiad zapewniony, bo zobaczyła, że bez mojej pomocy syf w domu
PS Z wadą serca i słuchu to nie żart, wadę wykryto w wieku 5 lat, a w wieku 6 lat lekarze uszkodzili mi
  • Odpowiedz