Wpis z mikrobloga

Drogie #rozowepaski! Jeśli zdarzy się wam, że jakiś typek do was podbija, a nie pasuje wam on wcale, a wcale, to zróbcie mu tę przysługę i powiedzcie mu to jasno i wyraźnie.
Kolejny raz spotkałem się z tym, że któraś ze znajomych prosi mnie o pomoc, bo jakiś stulejarz się nie chce odczepić, a na moje: "A powiedziałaś mu, żeby się odpitolił?" słyszę: "No nie, nie chce być niemiła.". Nie będziesz niemiła. Zaoszczędzisz wszystkim czasu i żenady.

Szanowne #niebieskiepaski! Czujecie, że laska nie bardzo jest wami zainteresowana? Dajcie sobie spokój. Nie wyrwiecie panny na litość, to nie Caritas/WOŚP. Tym bardziej gdy jesteście pijani. Zachowajcie godność człowieka i wybierzcie inne dziewczę, albo wytrzeźwiejcie.

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
#podrywajzwykopem
  • 44
@Fafnucek: POWIEDZCIE TO WYRAŹNIE. I wszystko jasne, jak nie zrozumie, to idiota. Ja reaguję tylko na sygnały werbalne, ale różowym się ciągle wydaje, że gierki i zagrywki to najlepsza droga do tego, by przekazać coś facetowi.
Szanowne #niebieskiepaski! Czujecie, że laska nie bardzo jest wami zainteresowana? Dajcie sobie spokój. Nie wyrwiecie panny na litość, to nie Caritas/WOŚP. Tym bardziej gdy jesteście pijani. Zachowajcie godność człowieka i wybierzcie inne dziewczę, albo wytrzeźwiejcie.


@Fafnucek: z tą różnicą, że niektóre #rozowepaski właśnie po licznych odmowach wbrew wszelkie logice jak koleś jest natrętny w końcu powiedzą "tak" i tutaj jest pies pogrzebany.
@rbk17: No, to to są jakieś Siostry Miłosierdzia Stulejarzy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A tak na serio, to raczej miłośniczki samych siebie, albo dla świętego spokoju.
@Retrospekcja: Nigdy tego nie zrozumiem. Po pijaku, to może, ale jak czasem widzę takie sytuacje, to czuje zażenowanie.