Wpis z mikrobloga

A skąd będziesz wiedział kiedy to "odpowiednio wcześnie"?


@kinlej: bo myślę i analizuję sytuację, nic nie zapowiada jakiegokolwiek konfliktu na naszym terenie w ciągu najbliższych 10 lat.
Sam nie wiem jak się zachowam w wypadku W (oby nie doszło do tego), ale mam tylko nadzieję, że wszyscy którzy #!$%@?ą zostaną tam gdzie wyjechali.

Nie wiem tylko kogo ja oszukuję - w razie zwycięstwa od razu 90% z tchórzy, którzy uciekli będą się chełpić zwycięstwem i #!$%@?ć farmazony w stylu " o takie Polskie walczyłem".
@JaroslaPolskeZbaw: Może urodziłbym się w USA? Może byłbym czarny? Może byłbym terrorystą???
Tyle pytań bez odpowiedzi.
Jedno jest pewne - ludzie umierali, ludzie umierali w męczarniach, a wojnę przegraliśmy koncertowo.
Wolałbym nigdy się nie narodzić niż popierać takie bezowocne poświęcenie + tamtą ofiarą zachęcać do ponownego rzucenia trupów na szaniec.
@JestemKaspi: trzeba również pamiętać, że gdyby nie rządzący państwami i ich interesy, to nie byłoby pewnie wojen. Bo co taki przeciętny Janusz może mieć do jakiegoś ruska jednego czy drugiego? Nic, on żyje sobie tam, my tutaj. Duża większość obywateli pewnie wolałaby rozwiązań bez przemocy. No ale interesy, puści się propagandę w TV i nagle rodzi się nienawiść.