Wpis z mikrobloga

@adasgrabowski: z tą biedą trafiłeś w sedno. Ale z tym tornadem to Cię poniosło. Mieszkam w terenie górzystym... tu nie ma tornad a co najwyżej halny. A halny jak jest porządny to i dach z murowanego zamku zerwie więc Twoje argumenty są tu z d--y:) masz kasę to buduj twiedze z pustaków. Ja nie mam to myślę o kanadyjce
  • Odpowiedz
@dropz: powiedz mi jak można budować parterówkę. to po co wkładasz hajs w więźbę dachową i blachę na dach? Dałbyś 3 pustaki więcej i miałbyś użytkowe piętro, a tak topisz hajs i robisz pozorną oszczędność
  • Odpowiedz
@adasgrabowski: ale masz radochę :) znajdź mi kogoś(takie prawdziwego kogoś a nie gdzieś tam ze zdjęcia po huraganie czy tornado) komu wiatr zwalił taką chałpę (nie mówię o dachu) to wtedy może wezmę pod uwagę Twoje uszczypliwości
  • Odpowiedz
@adasgrabowski: śmieszny jesteś. powoli się budować. k---a jak takie coś słysze to mi słabo. budują pustak po pustaku 10 lat. a potem trochę pomieszkają i szlag ich trafia. mój sąsiad też w-----ł willę na kredycie. wielki murowany dom. pomieszkał rok i w lutym zginął w wypadku. good job k---a. ty chcesz budować domy na pokolenia. mi wystarczy chata w której dożyję starości jeśli będzie mi to dane. a potem niech
  • Odpowiedz
@fakjubicz86: ale czy ja ci mówię o willi 120 m2. I dużo ci drożej nie wyjdzie niż osb szałas. Liczyłeś sobie chociaż koszta? Bo ja tak i zależnie od przyjętych materiałów stan deweloperski masz 20% drożej. A jeżeli nie masz kasy to wcale nie bierz się za budowanie sorry ale taki mamy klimat
  • Odpowiedz
@adasgrabowski: poza tym o czym my tu w ogóle rozmawiamy. cała skandynawia, kanada i stany żyją w takich domach. a chyba nie muszę Ci mówić gdzie my polaki cebulaki jesteśmy a gdzie taki norweg czy duńczyk. stać ich a nie stawiają pustaków. jak przyjdzie armagiedon i dom zniknie to się buduje nowy. po to są ubezpieczenia
  • Odpowiedz
@adasgrabowski: Nie blacha, tylko dachówka i nie pustak, tylko beton komórkowy, jeśli trzymać się szczegółów. Nie interesuje mnie poddasze użytkowe w sensie pokoje. Jest tam wystarczająco sporo miejsca, aby zrobić miejsce na schnące ciuchy albo inne manele. Aczkolwiek dałoby się wstawić jedno lóżko i tam kimać. To ma być dom dla jednej rodziny.
  • Odpowiedz
@dropz: No spoko spoko pustak -> określenie żywcem z budowy :). Ale dla mnie to głupota. 3 bloczki więcej na całości i na przyszłość nawet masz pole manewru. A niech sobie pranie schnie
  • Odpowiedz
@fakjubicz86: Każdy robi jak uważa :) Ja uważam że chata ma być porządna, na lata, wybudowana z najlepszych materiałów. Powodzenia w budowie. Ja zmieniam 2h pola w budowlane działeczki i też zabieram się za robotę (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@adasgrabowski: Zostało podniesione o 2 bloki jak sie nie mylę, więc jest wyżej niż w projekcie. Jeśli będziesz zainteresowany, to mogę cyknąć fotę jak to tam wygląda, moim zdaniem nie jest źle. Podobają mi się parterowe, było to analizowane i wybierane z głową, co do projektu, to był delikatnie zmieniany pod nasze upodobania, ale to normalna sprawa.
  • Odpowiedz