Wpis z mikrobloga

CANAL+ JEST KRÓLEM STACJI JAK LEW JEST KRÓL DŻUNGLI.

Serio, najlepsza stacja w Polsce. Jedyna która potrafi tak dobrze połączyć wysoki profesjonalizm z wielkim luzem bez sztucznej showowatości i tvnopodobnej szmiry. Jak się ogląda ten klip to niemal nikt nie wywołuje negatywnych emocji (może Murawski bo to lekki idiota, ale mi on specjalnie też nie przeszkadza), na wszystkich patrzy się z wielką przyjemnością. Nie znam absolutnie nikogo kto by nie lubił tej ekipy.

@FaktyTVN tak się robi redakcję

jak się zgadasz to daj plus, jak nie to zignoruj i idź oglądać selebriti splesz

#mecz #tv #oswiadczenie #canalplus #pilkanozna #ekstraklasa #panslawek
peetee - CANAL+ JEST KRÓLEM STACJI JAK LEW JEST KRÓL DŻUNGLI.

Serio, najlepsza sta...
  • 27
@peetee: u mnie negatywne emocje wywołuje Michałowicz i Dydek. Gość popełnia masę błędów merytorycznych, źle wymawia nazwiska, a Dydek (mówię oczywiście o Marcie) gada takie banały typu "nieźle zagrał" i nic więcej, do tego ma taki głos jakby dopiero co się obudziła.
Kompletnie inną opinię mam o komentatorach piłkarskich, którzy w Polsce są wg mnie najlepsi - moja osobista topka to Smokowski, Nahorny i Twarowski. Jeżeli chodzi o ogół C+ to
@peetee: Pełna racja. Najbardziej denerwują janki, które chcą by nasza piękna rodzima ekstraklasa była w Polsacie i co wtedy.. komentatorzy nażelowani chłopcy typu Borek, Iwanow, Kołtoń - tragedia :D. C+ to pełen profesjonalizm od a do z.
@peetee: generalnie Canal + ma bardzo dobrą telewizję, filmy to nie jakieś gówno romansidła no i oczywiście wspaniałe kanały sportowe. Jednak połączyli się z telewizją "n", czyli tymi cweluchami z tvnu od czego powstało nc+ i w tym okresie #!$%@? ich bolała twoja umowa, narzucali nową. Pakiet z kanałami sportowymi (i C+, C+ Family itp) przed fuzją był jeszcze w przystępnej cenie, ale po fuzji te kanały zawarte były dopiero w