Wpis z mikrobloga

@maria_antonina: od 3 miesięcy byłem jaroszem, od tygodnia już dumnym wegetarianinem, #!$%@? mnie zdanie innych, mam beke zarówno z osób, które śmieją się z wegetarianizmu, a jeszcze większą z wegenazistów :) to indywidualna kwestia, grunt to świadomość. Jeśli zdajesz sobie sprawę z tego jak giną zwierzęta (mówię o masówkach) i wydaje Ci się być normalne to #!$%@?, nie mam o czym z Tobą rozmawiać. Jeśli uważasz, że to chore, ale jesz
@Wafellini: mam złe wieści, chyba nie załapałeś.
@bialysony: dysonans poznawczy był za silny?

Nie #!$%@? mięsa to się z tym nie obnoś na każdym kroku


@peteQ: kto się z tym obnosi? Przeciwnie, pod wegetariańskimi potrawami prawie zawsze pojawiają się komentarze w stylu "byłoby dobre, gdyby dodać mięso".
@szaratwarz: wegeżarcie jest przepyszne, nawet gdy nie jadłem mięsa, moja była kobietka przyrządzała wspaniałe wegepotrawy, dużo lepsze od wszelakiego mięsa. Ale to trza umić, nie dziwię się, że Ci nie smakują rozgotowane zimnioooki z surówkoo na wagę.
@maria_antonina: Mam znajomych wegetariańskich rodziców, którzy dają córce niewielkie ilości ekologicznego mięsa raz w tygodniu, bo lekarz (wegetarianin) stwierdził, że może tak będzie na razie lepiej (niski poziom żelaza u dziecka). Naprawdę, nie wszyscy są oszołomami.
@janeeyrie: to raczej powinno być skierowane do mnie ponieważ to mój obrazek.

Więc tak... Ten obrazek jak wiele innych mojej produkcji odnosi się tylko i wyłącznie do wojujących wykopków, nie do normalnych mięsożerców.

Jeśli chcesz jeść mięso nie ma z tym problemu. Jednak wykopki, zamiast po prostu przyznać, że mięso im smakuje, nie mają zbyt dużo empatii, lub po prostu nie mogę sobie pozwolić na wegetarianizm z wielu innych powodów wymyślają
Pobierz
źródło: comment_2kDKpQCZVu4GcizXd67LBDJogR3oLzzZ.jpg