Wpis z mikrobloga

@Chrystepan: owszem, szkoda bo ciągłe włączanie i wyłączanie w krótkich odstępach czasu powoduje ich szybsze zużycie. Więc jeśli ich nie włączę to podziałają dłużej. Miesiąc-dwa przy żywotności akurat tego rodzaju żarówek to niezły wynik. Bezpieczeństwa tym nie pogarszam bo stosowałem te żarówki od 2008r. jakoś i do tej pory żadnej kolizji.

Czy to jest cebula? Cóż, dla wykopków większość rzeczy, które ludzie robią to "cebula", "beka", "janusz". A później wracają
  • Odpowiedz
owszem, szkoda bo ciągłe włączanie i wyłączanie w krótkich odstępach czasu powoduje ich szybsze zużycie


@Krupier: i dlatego ludzie się z ciebie smieją. Bo kupiłeś droższe żarówki i ich krótsza żywotność zaczęła ci przeszkadzać do tego stopnia, że nie chciałeś ich włączać w pewnych okolicznościach.
O to chodzi, nie o to czy przepis o włączanie świateł w dzień ma sens czy nie.
  • Odpowiedz
@Chrystepan: pytanie tylko dlaczego zupełnie obcym ludziom przeszkadza coś, co kto robi jeśli to nie wpływa bezpośrednio na nich? To jest dopiero beka no, ale to kwintesencja wykopu patrząc na to, że niemal codziennie pojawia się wpis z cyklu "beka z" (pomijam tutaj wpisy czysto sarkastyczne).

No i cebulą dla wykopków jest też walka o karpia co nie przeszkadza im jednocześnie walczyć o kamerkę. Moje światła to przy tej hipokryzji
  • Odpowiedz
@Krupier: nie odpowiem ci, bo osobiście wolę jak auta jeżdżą na światłach (uważam, że sa troche lepiej widoczne, a na drogach są emeryci, niedzielni kierowcy, ludzie którzy nie powinni danego dnia prowadzić bo nie spali dwie noce itp.., nie mówiąc o nieuważnych pieszych, którzy jak im mignie światło to może jednak się uratują).

A tych obcych ludzi wciąż uważam, że śmieszy twoja postawa po prostu, bo słyszą: ej kupiłem świetne
  • Odpowiedz
@Krupier: Ja Ci coś napiszę.

Powiem wam, że byłem zwolennikiem jazdy na światłach 24h zanim jeszcze uchwalono nowe przepisy. I jeździłem tak dosyć długo. Z czasem zdanie zmieniłem bo ja naprawdę nie widzę sensu jazdy na światłach w mieście. Nieuważny pieszy też ich raczej nie zauważy.


No i serdeczny kij Ci w krzyż za to. Dzięki takim jak Ty wprowadzili ten porypany przepis. Ja byłem przeciwko i to wszyscy mnie
  • Odpowiedz
  • 0
Pytanie tylko dlaczego zupełnie obcym ludziom przeszkadza coś, co kto robi jeśli to nie wpływa bezpośrednio na nich?

Ale #!$%@?. Jazda bez swiatel nie wplywa na innych uczestnikow ruchu? Mozg #!$%@?. Wczesniej wspominales JKM. On jak jedzie bez pasow to nikomu nie wadzi. Najwyzej wypadnie przez szybe.
Napisze jedno: @Krupier zmadrzyj.
  • Odpowiedz
@Rules: to jeszcze pozostałości po autach z gaźnikiem, gdzie faktycznie miało to jakiś sens, chociaż i tak cały czas było i jest to niebezpieczne ze względu na brak możliwości ucieczki czy np wyjścia z poślizgu. Obecnie najbardziej opłaca się jeździć tak aby praktycznie nie dotykać hamulca - tylko do zatrzymania, a zwalniać silnikiem tak długo jak się da (nie zapominając oczywiście nigdy o bezpiecznym dystansie przed poprzedzającym autem czy inną
  • Odpowiedz
@Rules: wykop to portal z mądrymi wypowiedziami (i śmiesznymi obrazkami), więc warto czasem przedstawić odpowiedź na taki filmik dla osób nieobeznanych z zasadami pracy nowoczesnego silnika spalinowego - czyli w zasadzie już od lat 80 XX wieku wyposażonego w komputer odcinający dopływ paliwa po zdjęciu nogi z gazu przy "zapiętym" biegu i prędkości obrotowej większej od np 1700rpm w zależności od producenta. Popularyzowanie użytecznej wiedzy nikomu nie zaszkodzi ;)
  • Odpowiedz