Wpis z mikrobloga

Mój ostatni wpis pod tym tagiem czyli podsumowanie.

Dla ludzi którzy nie wiedzą o co chodzi:


Pełna historia pod tagiem: #wyrywamchwasta

Po odpowiedzi jaką dostałem od Pawełka, @LaudatorLibertatis wyraził chęć pomocy. Podpisałem pełnomocnictwo, a on stworzył i wysłał do niego pismo z wezwaniem do zapłaty.

Dzisiaj po zalogowaniu na konto w banku zobaczyłem ładny przelew:
Kwota w oryginalnej walucie operacji: 52,00 PLN
Tytuł płatności: Za klucze, Paweł.S!

Dostałem od niego wiadomość:
Serio do Adwokata poszedles? :D

Niestety nie dowiedziałem się co na to jego rodzice.
Napisał że ktoś mu groził, no ale nie dziwie się bo oszukał jeszcze kogoś na 12zł niedawno. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Gdyby nie pomoc Oskara to mogłoby nie być tak kolorowo. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Polecam jego stronę: https://maszprawo.org.pl
Można się czegoś dowiedzieć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tutaj proszę lajkować: https://www.facebook.com/maszprawoorgpl?fref=ts
Dziękuje

-- \/ ROZDAJO \/--
Na koniec małe #rozdajo
Jako że wszyscy lubią happy endy to spośród pulsujących i komentujących wybiorę albo wylosuje (jak mi się będzie chciało) osobę która otrzyma odemnie 1 chroma case key! Nie zdjęcie tylko przedmiot na steamie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I pamiętajcie żeby zlajkować fanpage.

Teraz ładnie otaguję bo to koniec historii.
#csgo #oszukujo #oszust

Wołam jeszcze @dexu0 bo chciał, a reszty mi się nie chce xD
WujekSkip - Mój ostatni wpis pod tym tagiem czyli podsumowanie. 

Dla ludzi którzy ...

źródło: comment_2FpYKXOUYalX1ehpUozYtKeJgtIndSZf.jpg

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@WujekSkip: Ogólnie powiem Ci, że tym typom nie da się nic zrobić. Ostatnio zakupiłem nieświadomie nieoryginalne perfumy. Poszedłem na psy bo w-------m się już na tych oszustów i chciałem typowi d-----ć do pieca (na aukcji oczywko, że oryginał, ma paragon, z drogerii). Jak zacząłem sprawdzać dodatkowo okazało się, że całkowicie fejkowe dane, dzięki @allegro_pl że pozwalacie teraz plebsom zarejestrować się NAWET K---A PRZEZ FACEBOOKA XD. Ciekawe jak ściągacie od
  • Odpowiedz
@XpedobearX: dostałeś towar, więc policja mało lub prawie nic nie może. Są inne instytucje od tego. Nawet jakby wysłali Ci pustą fiołkę lub tylko etykietkę to taka sama sytuacja. To jest niezgodność towaru z umową, a nie sprawa na policję.
  • Odpowiedz